• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneFinancial Specialist
    Financial Specialist
    Finanse
    newonce

    newonce

    Warszawa
    1 167 - 1 296 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    finanse

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Czym będziesz się zajmować

    • wystawianiem faktur
    • pomocą w archiwizowaniu, przygotowywaniu oraz porządkowaniu dokumentów firmowych
    • kontrolą wydatków i terminów płatności
    • pracami pomocniczymi przy rozliczeniach projektów
    • wprowadzaniem dokumentów do systemu finansowo-księgowego
    • wprowadzaniem przelewów do realizacji
    • bezpośrednią współpraca z biurem księgowym
    • wsparciem windykacji
    • sporządzaniem raportów
    • rozliczaniem rozrachunków z pracownikami (payroll)
    • pozostałymi pracami administracyjnymi w dziale finansowym

    Czego będziemy od ciebie wymagać

    • zaawansowanej znajomości Excela
    • dokładności, rzetelności i terminowości
    • umiejętności pracy w młodym zespole i łatwość komunikowania się
    • dobrej organizacji własnej pracy, umiejętności określania priorytetów, samodzielności

    Bardzo mile widziane będą

    • doświadczenie w pracy z systemami księgowym
    • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z księgowością
    • znajomość przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych
    • wiedza i doświadczenie z zakresu reguł bankowych i fiskalnych
    • inicjatywność
    • status studenta kierunków ekonomicznych, szczególnie studenci niestacjonarni

    Co możemy ci zaproponować

    • wynagrodzenie na poziomie 4 500 – 5 000 zł na rękę
    • umowę współpracy w formie cywilno-prawnej (umowa - zlecenie lub firma - firma)
    • pracę w dynamicznym i ciekawym środowisku, przy projektach mediowych oraz marketingowych dla największych graczy z branży,
    • laptopa służbowego i szkolenie z systemu księgowego

    1 167 - 1 296 USD

    Dowolna