• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    new
    Marketing
    Notinote Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    Canva

    marketing

    social media

    Google Ads

    Mile widziane

    Jira

    Scrum

    SEO

    Opis stanowiska

    Notinote to dostawca innowacyjnych urządzeń oraz usług opartych m.in. na technologii Bluetooth Smart. Stworzony przez nas system notiOne to połączenie mini lokalizatora, sieci aplikacji mobilnych oraz technologii Bluetooth Smart. Rozwiązanie pozwala zabezpieczyć cenne przedmioty, osoby wymagające opieki oraz zwierzęta. notiOne z powodzeniem wykorzystywany jest również w obszarach B2B jako idealny gadżet reklamowy oraz system monitorowania i zabezpieczania obiektów w sklepach, firmach i magazynach.

    Chcesz zmierzyć się z:

    • Projektami na styku technologii i społeczności (internet of things, wireless, aplikacje mobilne) w tym z współtworzeniem marki najczęściej kupowanych lokalizatorów w Polsce,
    • Wsparciem przy realizacji kampanii marketingowych (google ads, facebook, TikTok i inne),
    • Budowaniem zasięgów z wykorzystaniem kreatywnych i nieszablonowych pomysłów,
    • Kreowaniem wizerunku marki w sieci,
    • Współpracą z firmami zewnętrznymi w zakresie realizowanych działań (m.in. w zakresie grafiki, poligrafii),
    • Badaniem nowych możliwości oraz sposobów reklamowania,
    • Monitorowaniem efektywności podejmowanych działań i wyciąganiem wniosków.

    Możesz pochwalić się:

    • Ciekawymi kampaniami, które zrealizowałeś/aś lub współtworzyłeś/aś z sukcesem,
    • Znajomością zasad projektowania interfejsów / grafik reklamowych,
    • Umiejętnością tworzenia treści (opisy produktów, materiały wspomagające sprzedaż),
    • Umiejętnością tworzenia grafik reklamowych przy pomocy narzędzi graficznych np. Canva,
    • Umiejętnością obsługi narzędzi do e-mail marketingu,
    • Znajomością mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, ...),
    • Znajomością narzędzi reklamowych (Facebook ads, google ads, sieci afiliacyjne i innych),
    • Nie tylko odtwórczym, ale przede wszystkim twórczy sposobem działania,
    • Umiejętnością pracy zespołowej,
    • Umiejętnością planowania, analizowania i wyciągania wniosków,
    • Pozytywnym nastawieniem i otwartym umysłem :-)

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do wspomagania pracy zespołowej (np. Jira, Trello, Teams),
    • Znajomość zasad i narzędzi do optymalizacji SEO,
    • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Scrum),

    Proponujemy Ci:

    • Pracę przy ciekawym i niebanalnym projekcie,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Udział w wydarzeniach integracyjnych (narty, grille, kręgle, rowery),
    • Pakiety prywatnej opieki medycznej,
    • Możliwość nauki języka angielskiego,
    • Happy Mondays - tylko dla odważnych! :)