• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceMłodszy specjalista ds. sprzedaży marketplace
    Młodszy specjalista ds. sprzedaży marketplace
    Marketing
    NOVODOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Warszawa
    1 115 - 1 296 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    otwartość na zmiany

    sumienność

    wyczucie sprzedaży

    wysoka kultura osobista

    język angielski

    dobra organizacja

    podstawy progr. biurowych

    Mile widziane

    znajomość allegro

    znajomość Baselinker

    Opis stanowiska

    Novodom to internetowy sklep meblowy z bogatą ofertą wyposażenia wnętrz od topowych producentów mebli i dekoracji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do Wsparcia Sprzedaży Na Allegro.

    Stanowisko: Młodszy specjalista ds. sprzedaży marketplace

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 15

    Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie w tworzeniu ofert sprzedażowych oraz zarządzaniu ofertą produktową, w szczególności:

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie asortymentem w kanale sprzedaży Allegro
    • Wystawianie ofert na Allegro (w tym dopracowywanie tytułów, opisów i zdjęć)
    • Uzupełnianie oferty o brakujące produkty
    • Monitorowanie i aktualizacja cen, dbanie o zachowanie odpowiedniej marży
    • Sprawdzanie poprawności ofert i wychwytywanie błędów
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Raportowanie wykonanych zadań

    Poszukujemy kandydatów:

    • Otwartych na zmiany, elastycznych i potrafiących odnaleźć się w nowej sytuacji
    • Posiadających wyczucie „sprzedaży” wzbogacone o podejście pro klienckie
    • O wysokiej kulturze osobistej i umiejętnością radzenia sobie ze stresem
    • Z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera i podstawowych programów biurowych
    • Ze znajomości języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
    • Mile widziane: znajomość portalu Allegro od strony sprzedawcy i klienta oraz znajomość branży meblowej
    • Mile widziane: znajomość narzędzia Baselinker

    Co oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę
    • Nowoczesne biuro z przestrzenią open space
    • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanym biznesie
    • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie (PZU) i karta Multisport
    • Praca w godzinach 9-17

    1 115 - 1 296 USD