• Wszystkie ofertyLegionowoSprzedażJunior Key Account Manager
    Junior Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    NOWEL Sp. z o. o.

    Legionowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie relacji handlowych z klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
    • Dbałość o utrzymanie długotrwałych, przyjaznych relacji handlowych
    • Nadzorowanie poziomu usługi (stałe reagowanie na potrzeby klientów)
    • Przeprowadzanie systematycznej analizy poziomu sprzedaży we wskazanej grupie klientów
    • Podejmowanie działań w celu zwiększenia rentowności sprzedaży
    • Współpraca z Działem Technologii i Rozwoju Produktu oraz Działem Obsługi Klienta

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
    • Mile widziane doświadczenie w szeroko pojętej sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
    • Prawo jazdy kat B
    • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne
    • Zaradność, przedsiębiorczość i zaangażowanie w pracę, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz otwartość na nowe projekty
    • Pozytywne nastawienie -chętnie nauczymy Cię wszystkiego co potrzeba!

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
    • Parking dla pracowników
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty