• Wszystkie ofertyLegionowoHRRecruitmentSpecjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
    Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
    new
    HR
    NOWEL Sp. z o. o.

    Legionowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    HR

    rekrutacja

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
    • Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowania strategii ich realizacji;
    • Współpraca z agencjami pracy, uczelniami wyższymi oraz Urzędami Pracy;
    • Współorganizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy,
    • Identyfikowanie i analizowanie ofert szkoleniowych, negocjowanie i zlecanie warunków współprac
    • Weryfikacja i ewaluacja szkoleń pod kątem zgodności z założonymi celami,
    • Administrowanie w rejestrach oraz systemie kadrowo-płacowym podjętych działań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (HR, psychologia, socjologia)
    • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 8:00-16:00 / 9:00-17:00,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
    • Parking dla pracowników,
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
    • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
    • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.