• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSpecjalista / Specjalistka ds. content marketingu i mediów społecznościowych
    Specjalista / Specjalistka ds. content marketingu i mediów społecznościowych
    new
    Marketing
    NOYO Pharm®

    NOYO Pharm®

    Warszawa
    2 077 - 3 636 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    Content Marketing

    copywriting

    marketing

    social media

    strategia

    Opis stanowiska

    Witaj w świecie skutecznych suplementów diety!

    NOYO® powstało z połączenia pasji do piękna i zdrowia. Od kilkunastu lat zajmujemy się suplementami diety, a całe zebrane doświadczenie zaowocowało unikatową linią produktów. Nasze suplementy diety zostały oparte na naturalnych i opatentowanych składnikach, których działanie zostało poparte w badaniach klinicznych. Nasze produkty zostały docenione przez tysiące Klientek i Klientów ze względu na prosty skład oraz swoją niezawodność.

    Bo piękno zaczyna się od wewnątrz!

    Poszukujemy osoby z doświadczeniem do poprowadzenia i koordynowania Social Media marki NOYO®!

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie strategii social media dla firmowych kont na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, LinkedIn, YouTube)
    • Planowanie i harmonogramowanie postów na mediach społecznościowych z uwzględnieniem analizy danych i trendów
    • Kreowanie oryginalnej i angażującej treści na platformach społecznościowych w formie tekstów, obrazów, filmów itp.
    • Zarządzanie firmowymi profilami w mediach społecznościowych (utrzymywanie relacji z odbiorcami)
    • Współpraca z innymi działami w firmie, aby zapewnić spójność i sukces kampanii
    • Śledzenie trendów i innowacji w dziedzinie mediów społecznościowych oraz wprowadzanie odpowiednich zmian do strategii
    • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu profilami firmowymi na różnych platformach społecznościowych (minimum 2-3 lata)
    • Umiejętność tworzenia strategii na efektywne funkcjonowanie i rozwój mediów społecznościowych marki
    • Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów na treści, które angażują użytkowników i zwiększają zasięgi
    • Zdolności copywritingowe i umiejętność tworzenia wciągających treści reklamowych
    • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi związanych ze środowiskiem mediów społecznościowych oraz chęć do nauki i aktualizowania wiedzy na bieżąco
    • Zdolność do analizowania danych i raportowania wyników działań w mediach społecznościowych
    • Umiejętność obsługi programów narzędziowych do zarządzania mediów społecznościowych
    • Umiejętność pracy w zespole i koordynacji różnych działań marketingowych
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu czasem pracy
    • Pasja do marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych - będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze beauty

    Oferujemy:

    • Pracę w zgranym teamie ludzi z pasją
    • Pole do rozwoju przy ciekawym i doskonale rozwijającym się projekcie
    • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w trakcie budowania działu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i preferowaną przez ciebie formę zatrudnienia
    • Realny wpływ na rozwój firmy, twój głos jest dla nas bardzo ważny
    • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty
    • Budżet szkoleniowy
    • Możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    2 077 - 3 636 USD

    Dowolna