• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik / Kierowniczka Działu Sprzedaży
    Kierownik / Kierowniczka Działu Sprzedaży
    Sprzedaż
    OBI

    OBI

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

    Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    ·       odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych Działu

    ·       kierowanie i motywowanie Zespołu

    ·       zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

    ·       zapewnienie prawidłowej prezentacji produktów

    ·       aktywna współpraca z Dyrekcją i Kierownictwem Marketu

    ·       zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur OBI.

    Nasze wymagania:

    ·       minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika / Kierowniczki lub Zastępcy / Zastępczyni Kierownika / Kierowniczki

    ·       zorientowanie na wyniki

    ·       umiejętności przywódcze i budowania zaangażowania Zespołu

    ·       praktyczna znajomość technik sprzedaży

    ·       wiedza z zakresu asortymentu Działu Mieszkać Marketu OBI będzie dodatkowym atutem

    ·       dzielenia się wiedzą i zdobywania nowych doświadczeń

    ·       komunikatywność, kreatywność

    ·       zainteresowanie tematyką DIY.

    Oferujemy:

    ·       stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    ·       atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

    ·       przewidywalny i elastyczny grafik pracy

    ·       prywatną opieka medyczna

    ·       ubezpieczenie grupowe

    ·       kartę MultiSport

    ·       wyprawki szkolne dla dzieci

    ·       pakiet szkoleń i certyfikaty

    ·       dofinansowanie do wakacji

    ·       zniżki na produkty firmowe

    ·       świetną atmosferę i dobre warunki pracy.