• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista_tka ds. E-marketingu (CRM, działania lojalnościowe)
    Specjalista_tka ds. E-marketingu (CRM, działania lojalnościowe)
    new
    Marketing
    OBI

    OBI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing automation

    Microsoft Office PowerPoint

    MS Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

    Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    ·         Planowanie i realizacja kampanii produktowych i promocyjnych w programie lojalnościowym i aplikacji mobilnej;

    ·         Analiza danych klientów i przygotowywanie raportów oraz rekomendacji dotyczących działań marketingowych;

    ·         Zarządzanie programem lojalnościowym oraz jego ciągłe udoskonalanie;

    ·         Monitorowanie i analiza efektywności kampanii marketingowych w ramach CRM/ aplikacji mobilnej;

    ·         Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez personalizowane działania i oferty marketingowe;

    ·         Współtworzenie i implementacja strategii rozwoju programu lojalnościowego w ramach aplikacji;

    ·         Monitorowanie trendów rynkowych i zachowań konsumenckich;

    ·         Tworzenie i regularna analiza raportów (w tym centralnych) oraz innych określonych wskaźników – raporty, prezentacje.

    Wymagania:

    ·         Doświadczenie w pracy z platformami Marketing Automation (np. Emarsys);

    ·         Wiedza na temat budowy stron internetowych i aplikacji mobilnych;

    ·         Praktyczna umiejętność analizy danych;

    ·         Praktyczna znajomość Power Point;

    ·         Znajomość Excela;

    ·         Praktyczna znajomość procesów sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami;

    ·         Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – warunek konieczny;

    ·         Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań;

    ·         Kreatywność i poczucie estetyki.

    Oferujemy:

    ·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    ·         Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, kursy j. angielskiego, szkolenia techniczne i "miękkie", wyjścia integracyjne, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy w OBI;

    ·         Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;

    ·         Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych kolegów :)