• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollSpecjalista_tka ds. Płac i Kadr
    Specjalista_tka ds. Płac i Kadr
    HR
    OBI

    OBI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    prawo pracy

    Mile widziane

    Xpertis

    Opis stanowiska

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Twój zakres obowiązków:

    • Prowadzenie terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników spółki dla ok. 450 osób;
    • Sporządzanie list płac;
    • Prowadzenie ewidencji nieobecności (w tym zwolnień lekarskich);
    • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, komornik, itp.);
    • Nadzór oraz sporządzanie dokumentów kadrowych dla Pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy;
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczania czasu pracy.

    Nasze wymagania:

    • Minimum dwa lata doświadczenia w dziale personalnym (kadry/płace);
    • Znajomość prawa pracy w zakresie naliczania wynagrodzeń;
    • Znajomość przepisów o ubezpieczeniach społecznych;
    • Znajomość przepisów dot. podatków od osób fizycznych;
    • Dokładność, obowiązkowość;
    • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;
    • Zdolności analityczne i dobra znajomość MS Excel.
    • Mile widziana znajomość systemu Xpertis.

    To oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do Kafeterii Mybenefit z doładowanymi środkami, które można wykorzystać na zakup karty Multisport, bony żywieniowe itp., kursy j. angielskiego
    • Szkolenia rozwojowe;
    • Dynamiczne środowisko pracy;
    • Przyjazną atmosferę pracy, życzliwość i wsparcie.