• Wszystkie ofertyŁódźLogistykaLogistykaZastępca/czyni Kierownika/czki Działu Logistyki Marketowej
    Zastępca/czyni Kierownika/czki Działu Logistyki Marketowej
    Logistyka
    OBI

    OBI

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa wózków widłowych

    Opis stanowiska

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

    Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    ·       wsparcie Kierownika / Kierowniczkę Działu Logistyki Marketowej w realizacji wskaźników: przede wszystkich odpisów i stanów magazynowych

    ·       optymalizacja procesu przepływu towarów

    ·       nadzór nad kontrolą dostaw do Marketu

    ·       udział w planowaniu kalendarza zamówień

    ·       współzarządzanie procesem magazynowania towarów

    ·       nadzór i zapewnianie prawidłowej ekspozycji asortymentu zgodnie ze standardami marketu OBI

    ·       nadzór, organizacja i kierowanie pracą zespołu

    ·       zapewnianie przestrzegania standardów oraz procedur OBI

    ·       aktywna współpraca z kierownictwem Działów Sprzedaży oraz Dyrekcją Marketu.

    Nasze wymagania:

    ·       min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    ·       uprawnienia do obsługi wózków widłowych

    ·       umiejętność zarządzania zapasami magazynowymi (zapobiegania stratom) i organizacji procesu magazynowania

    ·       umiejętność zarządzania wieloosobowym zespołem

    ·       dokładność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    ·       stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    ·       atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

    ·       przewidywalny i elastyczny grafik pracy

    ·       prywatną opieka medyczna

    ·       ubezpieczenie grupowe

    ·       wyprawki szkolne dla dzieci

    ·       pakiet szkoleń i certyfikaty

    ·       dofinansowanie do wakacji

    ·       Zniżki na produkty firmowe

    ·       Świetną atmosferę i dobre warunki pracy.