• Oferty
    Inne
    Ochelska Investment

    1 818 - 3 895 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    fokus na rezultat

    pomysłowość

    Umiejętności sprzedażowe

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    sumienność

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    inicjatywa

    łatwość uczenia się

    samodzielność

    elastyczność

    organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Ochelska Investment to firma z branży pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Firmę tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oraz innowacyjne podejście do rynku nieruchomości. Tak szybko, jak zmienia się rynek, tak szybko my na to reagujemy i podążamy za oczekiwaniami klientów.

    To czym możemy się pochwalić, to otrzymanie “Nagrody Konsumenta 2023”. Dało nam to jeszcze większy wiatr w żagle, dzięki czemu chcemy się dalej rozwijać i poszukujemy do naszego zespołu:

    Doradcy ds. sprzedaży nieruchomości

    To praca dla przedsiębiorczych osób, które samodzielnie, w oparciu o know how dostarczone przez firmę, po specjalistycznym przeszkoleniu będą pośredniczyć w obrocie nieruchomościami. Niezbędna jest interdyscyplinarna wiedza z zakresu np. prawa, psychologii, ale najważniejsze są umiejętności sprzedażowe i swobodna komunikacja z Klientami. Szukamy osób sfokusowanych na rezultat. Chcesz tworzyć razem z nami nową markę i nowe podejście do branży nieruchomości? Szukamy talentów!

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nieruchomości (przy wsparciu Asystenta) zarówno do wynajmu jak i sprzedaży,
    • badanie oraz weryfikacja stanu prawnego przyjmowanej nieruchomości,
    • doradztwo dla klientów jak prowadzić sprzedaż nieruchomości,
    • umawianie spotkań z właścicielami nieruchomości oraz deweloperami,
    • prezentacja nieruchomości,
    • utrzymywanie relacji z klientami,
    • organizacja i wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.

    Nasze oczekiwania:

    • umiejętności sprzedażowe
    • doradztwo
    • niestandardowego podejścia do pracy
    • konieczności utrzymywania relacji z klientami
    • zaangażowanie

    Super, jeżeli :

    • posiadasz wiedzę o branży,
    • potrafisz negocjować,
    • łatwo nawiązujesz relacje,
    • potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami i czasem pracy,
    • chcesz się rozwijać i myślisz nieszablonowo

    Jeżeli masz innym pomysł na siebie nie bój się z nami porozmawiać – czekamy na kreatywnych członków naszego teamu.

    Oferujemy:

    • pracę w agencji nieruchomości tworzonej przez ludzi z pasją,
    • szkolenia stacjonarne oraz online
    • biuro w Wilanowie,
    • sprzedaż usług najwyższej jakości,
    • elastyczne godziny pracy
    • wsparcie Asystenta przy pozyskiwaniu nieruchomości – Ty koncentrujesz się na prezentacji i sprzedaży nieruchomości a Asystent buduje Twoje portfolio
    • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)

    Benefity:

    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    • służbowy telefon do użytku prywatnego
    • brak dress code’u
    • możliwość uzyskania nowych uprawnień

    Chcemy, żebyś nie bał się wyzwań i miał swoje pomysły jak dalej mamy się rozwijać. Dołącz do nas!

    1 818 - 3 895 USD

    B2B