• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażBI Lead / Business Controller
    BI Lead / Business Controller
    new
    Sprzedaż
    OChK

    OChK

    Warszawa
    4 149 - 5 187 USDBrutto miesięcznie - UoP
    4 149 - 5 187 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Microsoft Office Excel

    API

    Data

    Opis stanowiska

    OChK to dostawca rozwiązań chmurowych. Działa w modelu multicloud oferując zarówno usługi świadczone z autorskiej Platformy OChK, jak i chmur publicznych Google Cloud i Microsoft Azure. Wyróżnikiem firmy na rynku są usługi dodane: zespół certyfikowanych inżynierów i inżynierek OChK pomaga klientom w doborze technologii, migracji istniejących aplikacji, budowie, rozwoju i utrzymaniu natywnych rozwiązań w chmurach publicznych oraz monitorowaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa środowiska IT. Dodatkowo wspiera ich w procesie budowy kompetencji niezbędnych, by w pełni wykorzystać potencjał chmury w realizacji ich strategii biznesowej. OChK łączy najnowsze technologie i ludzi, którzy potrafią je wykorzystać. Dzięki temu skutecznie pomaga zarówno przedsiębiorstwom (od dużych korporacji po małe startupy), jak i instytucjom publicznym, w procesach transformacji cyfrowej.

     Aktualnie do naszego zespołu Finansów szukamy:

    • Miejsce pracy: Warszawa (ul. Grzybowska 62) / hybrydowo
    • Wynagrodzenie: 16.000-20.000
    • Rodzaj umowy: UoP/B2B
    • Poziom stanowiska: Senior

    Poszukujemy osoby, która potrafi skutecznie analizować zdarzenia biznesowe, identyfikować problemy i proponować rozwiązania. Jeśli znasz się na danych, rozumiesz ich wzajemne powiązania i potrafisz adresować potrzeby biznesowe z wykorzystaniem narzędzi IT, ta rola jest dla Ciebie!

    Twój zakres obowiązków:

    • analizowanie business case’ów oraz kalkulacja kosztów jednostkowych dla produktów,
    • analizowanie i weryfikowanie rentowności klientów,
    • weryfikowanie poprawności danych billingowych klientów w obszarach chmur takich jak: GCP, Azure, M365 czy Modern Workspace,
    • automatyzowanie procesów związanych z przygotowaniem i weryfikacją danych,
    • przygotowywanie raportów BI oraz innych raportów analitycznych,
    • projektowanie i optymalizacja struktur i przepływów danych dla zapewnienia ich wydajności i skalowalności,
    • tworzenie i utrzymanie modeli danych na potrzeby hurtowni danych, przy uwzględnieniu zebranych wymagań biznesowych oraz najlepszych praktyk,
    • koordynowanie pracą zespołu, monitorowanie postępów oraz zapewnienie realizacji zadań zgodnie z harmonogramem,
    • współpraca z interesariuszami w celu zbierania wymagań, raportowania postępów oraz uzyskiwania akceptacji dla realizowanych projektów.

    Nasze wymagania:

    • podstawowa znajomość SQL oraz API w zakresie przetwarzania i analizowania danych,
    • zaawansowana znajomość programów Excel lub Google Sheets, w tym:
    • Funkcji: xlookup, index & match, switch, filter, dget, vstack.
    • Operacji: pivot & unpivot, multiple dependent drop-down lists.
    • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych.

    Mile widziane:

    • doświadczenie z platformami NoCode/LowCode i ich efektywnego wykorzystania do automatyzacji procesów,
    • znajomość Power BI/Power Query,
    • znajomość procesów ETL/ELT i umiejętność ich stosowania w praktyce,
    • doświadczenie w analizowaniu danych finansowych,
    • umiejętność efektywnego wykorzystania narzędzi AI,
    • tworzenie i czytanie dokumentacji,
    • zainteresowanie FinOps – mile widziana wiedza o optymalizacji kosztów chmurowych.

    Oferujemy:

    Zobacz, dlaczego warto pracować w OChK:

    • pracujemy przy ciekawych projektach w najszybciej rozwijającym się sektorze IT - cloud computing
    • dynamicznie rośniemy, szybko adaptujemy się do potrzeb klientów i rynku,
    • współpracujemy z największymi firmami IT (Google, Microsoft) w ramach partnerstw strategicznych,
    • umożliwiamy bezpośrednią współpracę z klientem oraz zespołem Data, który świadczy usługi na rzecz klientów,
    • budujemy kulturę organizacyjną na wartościach takich jak profesjonalizm, współodpowiedzialność i wzajemny szacunek,
    • cenimy proaktywność i inicjatywę własną, dlatego wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
    • pracujemy zadaniowo w trybie hybrydowym,
    • przykładamy dużą wagę do efektywnego onboardingu,
    • inwestujemy w Twój rozwój poprzez finansowanie szkoleń i certów - od pierwszego dnia pracy udostępniamy Ci platformy edukacyjne Google i Microsoft,
    • pracujemy w zwinnym środowisku pracy, z wykorzystaniem aplikacji zwiększających efektywność, takich jak Google Workspace, Slack, GitHub, Jira, Figma, BigQuery,
    • oferujemy dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, nauka języka angielskiego).

    4 149 - 5 187 USD

    Umowa o pracę

    B2B