• Wszystkie ofertyGrodzisk MazowieckiHoReCaGastronomiaZastępca Szefa Kuchni
    Zastępca Szefa Kuchni
    new
    HoReCa
    Pałac Rozalin A.K Molgo Spółka Jawna

    2 074 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Restauracja Oficyna mieszcząca się na terenie Parku-Pałac Rozalin poszukuje osób na stanowisko zastępca szefa kuchn

    Twój zakres obowiązków

    • Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami i przepisami
    • Zarządzanie zespołem kucharzy podczas zmiany oraz koordynacja ich pracy
    • Kontrola jakości i świeżości surowców oraz dbałość o przestrzeganie norm sanitarnych
    • Planowanie i nadzorowanie zamówień oraz zarządzanie stanami magazynowymi
    • Współpraca z szefem kuchni w tworzeniu nowych menu i wprowadzaniu innowacji kulinarnych
    • Znajomość najnowszych trendów oraz kreatywność
    • Znajomość i przestrzeganie systemów kontroli (HACCP)
    • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

    Nasze wymagania

    • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
    • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych
    • Kreatywność w tworzeniu nowych dań i eksperymentowanie z różnymi smakami
    • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
    • Wiedza dotycząca higieny i bezpieczeństwa w kuchni
    • Dbałość o jakość i prezentację potraw
    • Umiejętność pracowania pod presją i szybkie podejmowanie decyzji
    • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności kulinarnych

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
    • Dobrze wyposażone i bezpieczne stanowisko pracy
    • Prace w uznanej i rozwijającej się firmie Premium
    • Możliwość rozwoju
    • Możliwość noclegu na miejscu
    • Obiad pracowniczy
    • Elastyczny grafik

    2 074 - 2 593 USD

    Dowolna