• Wszystkie ofertyGdyniaLogistykaSpedycjaAsystent/ka Celny/a (umowa na zastępstwo)
    Asystent/ka Celny/a (umowa na zastępstwo)
    Logistyka
    Pepco

    Pepco

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Opis stanowiska

    Obecnie do siedziby firmy Pepco w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENT/ASYSTENTKA CELNA - umowa na zastępstwo

    (miejsce pracy: Gdynia)

    Do Twoich kluczowych obowiązków należeć będzie:

    • Przyjmowanie, weryfikacja, kompletacja i przygotowanie dokumentów importowych (papierowych i elektronicznych) wymaganych przez spedytorów, agencje celne oraz wewnętrzne procedury;
    • Kontakt z dostawcami - wyjaśnianie rozbieżności, monitorowanie terminowej wysyłki dokumentów;
    • Bieżąca współpraca i rozwiązywanie problemów z przewoźnikami, spedycją, agencją celną, dostawcami i innymi działami firmy;
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy oraz z partnerami zewnętrznymi;
    • Przygotowywanie oraz analiza raportów i zestawień według ustalonych standardów;
    • Wprowadzanie danych do systemu i tworzenie raportów

    Umiejętności oraz doświadczenie, których poszukujemy:

    • Wykształcenie wyższe, minimum ukończone studia inżynierskie/ licencjackie – na kierunku logistyka, transport, zarządzanie, ekonomia bądź pokrewnym;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel;
    • Dokładność i skrupulatność;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Doświadczenie w firmie logistycznej, transportowej lub handlowej będzie dodatkowym atutem;
    • Gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę na zastępstwo.

    Polubisz pracę w Pepco, ponieważ gwarantujemy Ci:

    • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i autentyczne możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest podstawą naszej strategii!
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie.
    • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Zniżki na zakupy w sklepach Pepco - kupuj ulubione produkty w świetnych cenach.
    • Pracę w centrali firmy działającej w 18 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami.
    • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę.
    • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.