• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    Pinswear

    Pinswear

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    design

    samodzielność

    Corel Draw

    obsługa klienta

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Graphic Designer w Pinswear

    Cześć! Jesteśmy Pinswear - łódzka manufaktura, w której ręcznie produkujemy wyjątkowe, kolorowe piny i… brakuje nam grafika do naszego zespołu! Dołącz do nas jako Graphic Designer i razem z nami współtwórz markę Pinswear. Na tym stanowisku będziesz mieć m.in.. wpływ na to, jak będziemy prezentować się w sieci i poza nią. To od Ciebie zależeć będzie jakie nowe wzory dołączą do naszej kolekcji i jakie piny trafią do naszych klientów B2B.

    Poza tym będziesz odpowiadać również za:

    • obsługę klientów B2B (wyceny, kontakt telefoniczny, prowadzenie klienta przez cały proces zakupowy)
    • tworzenie projektów pinów i breloków do sklepu pinswear.com oraz dla klientów B2B,
    • obsługę programu CRM do zarządzania klientami,
    • nadzór nad spójnością graficzną produktów, strony internetowej, materiałów reklamowych,
    • tworzenie materiałów reklamowych dla działu marketingu - grafiki na FB, IG itp.
    • współpracę z produkcją i firmami zajmującymi się naszą stroną www,
    • zamówienia materiałów reklamowych,
    • robienie i obróbkę zdjęć produktowych na stronę www i social media.

    Czego oczekujemy:

    • znajomość programów graficznych Corel Draw, Photoshop (inne mile widziane)
    • umiejętność tworzenia projektów na podstawie własnej wizji oraz na podstawie materiałów przesłanych przez klienta,
    • podstawowej znajomości fotografii produktowej,
    • doświadczenie w obsłudze klienta.

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
    • swobodę przy projektowaniu i wprowadzaniu zmian w identyfikacji wizualnej marki Pinswear,
    • możliwość rozwoju kompetencji na poziomie działalności całej marki,
    • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
    • pracę stacjonarną z możliwością pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu
    • kartę Multisport