• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławDesignGrafikaTwórca AI
    Twórca AI
    new
    Design
    GoPackshot.com

    Twórca AI

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    iPhone Expert

    Canva

    fotografia

    kreatywność

    AI

    estetyka

    Mile widziane

    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. Współpracujemy z ponad 120 markami modowymi z całej Europy, dla których wykonujemy packshoty oraz sesje modelowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu. Oprócz zdjęć produktów wykonujemy również sesje kreatywne oraz wizerunkowe. Profesjonalne studio fotograficzne służy nam, jako przestrzeń do rozwoju i nauki nowych umiejętności.

    Wiemy, że człowiek jest w stanie wszystkiego się nauczyć, dlatego Twoje predyspozycje i umiejętności miękkie są kluczowe. Doświadczenie na podobnym stanowisku na pewno będzie atutem, jednak najważniejsza jest Twoja wizja, energia i chęć do kreowania nowego obszaru w firmie.

    Co będziesz robić?

    • Tworzyć i finalizować kreatywne projekty z wykorzystaniem swojego doświadczenia i nowoczesnych narzędzi;
    • Realizować swoje briefy i pomysły na projekty;
    • Tworzyć treści wizualne za pomocą iPhone'a (foto i wideo);
    • Projektować i edytować materiały w Canvie.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Doświadczenia w fotografii i zamiłowania do nowych technologii;
    • Kreatywności i pasji do innowacji;
    • Umiejętności prowadzenia projektów od początku do końca.
    • Swobody w pracy z iPhone'em;
    • Dobrego oka do estetyki i umiejętności operowania światłem, kolorem i perspektywą;
    •  Znajomości Canvy lub chęci, by szybko się tego nauczyć.

    Mile widziane:

    • Profesjonalne doświadczenie w pracy z Gen-AI;
    • Profesjonalne doświadczenie w fotografii modowej i produktowej.

    Oferujemy:

    • Kreatywną i dynamiczną atmosferę pracy;
    • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności;
    • Wsparcie w realizowaniu wizji dzięki naszym doświadczonym pracownikom;
    • Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia lub współpracy B2B.

    Po trzech miesiącach chcielibyśmy Tobie pogratulować🏆:

    • Stworzenia i wdrożenia 5 unikalnych kampanii według Twojego briefu;
    • Zrealizowania 3 udanych współprac z markami, które przyniosły wymierne korzyści;
    • Stworzenia co najmniej 10 wysokiej jakości materiałów wizualnych, które zostały docenione przez naszych klientów.