• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Manager SaaS - AlleSpark
    Marketing Manager SaaS - AlleSpark
    Marketing
    Pirk Spark Agencja Marketingowa

    1 818 - 3 376 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HubSpot

    dobra organizacja pracy

    marketing

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    multitasking

    język angielski

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AlleSpark to najnowszy projekt agencji Pirk Spark, który dynamicznie zmienia zasady gry na rynku Allegro. Nasza aplikacja rozwiązuje największe wyzwanie sprzedawców - kalkulację rentowności sprzedaży. Po przeprowadzeniu tysięcy rozmów ze sprzedawcami i realizacji setek projektów, stworzyliśmy narzędzie, które jest teraz niezbędne dla profesjonalistów sprzedających na Allegro. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy utalentowanego specjalisty, który pomoże nam rozwijać AlleSpark na jeszcze większą skalę!

    Do naszego zespołu poszukujemy: Marketing Managera SaaS, który będzie odpowiedzialny za skalowanie liczby użytkowników i przychodów. Twoim głównym zadaniem będzie rozwój działań wspierających dynamiczny wzrost naszego SaaS.

    Twoje zadania:

    • Planowanie kalendarza marketingowego: Opracowywanie i realizacja rocznego oraz miesięcznego kalendarza marketingowego, dostosowanego do celów biznesowych i promocji narzędzia AlleSpark.
    • Układanie lejków sprzedażowych: Projektowanie i optymalizacja lejków sprzedażowych w celu zwiększenia liczby użytkowników oraz konwersji z wersji darmowej na płatną.
    • Kampanie marketingowe: Planowanie, koordynowanie kampanii marketingowych na wielu platformach, takich jak Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn, oraz w innych kanałach cyfrowych.
    • Kreacja marketingowa: Współpraca z zespołem kreatywnym przy tworzeniu treści, grafik i materiałów wideo na potrzeby kampanii marketingowych oraz promocyjnych.
    • E-mail marketing: Zarządzanie kampaniami e-mailowymi – od segmentacji bazy danych, po monitorowanie efektywności wysyłek i optymalizację kampanii.
    • Analiza wyników i optymalizacja: Regularne monitorowanie wyników działań marketingowych oraz wprowadzanie usprawnień na podstawie analiz danych, w tym wskaźników KPI, takich jak koszt pozyskania klienta (CAC) oraz wartość życiowa klienta (LTV).
    • Budowanie systemu partnerskiego: Rozwój relacji partnerskich z blogerami, influencerami i właścicielami kanałów na YouTube, którzy działają w branży e-commerce i Allegro, w celu promowania AlleSparka.
    • Treści wideo: Tworzenie i występowanie w samouczkach oraz materiałach wideo na YouTube, które edukują użytkowników na temat aplikacji AlleSpark oraz jej funkcjonalności.
    • Zarządzanie HubSpotem: Efektywne wykorzystanie HubSpota do zarządzania kontaktami oraz automatyzacją działań marketingowych.

    Wymagania:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w marketingu SaaS lub aplikacji internetowych.
    • Praktyczna umiejętność planowania i zarządzania kompleksowymi kampaniami marketingowymi oraz lejkami sprzedażowymi.
    • Solidna, praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania kampaniami e-mailowymi i marketing automation.
    • Solidna znajomość narzędzi analitycznych oraz umiejętność analizy wyników działań marketingowych.
    • Doświadczenie w budowaniu systemów partnerskich
    • Doświadczenie w budowaniu kampanii reklamowych

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w tworzeniu treści wideo oraz prowadzeniu działań marketingowych na YouTube.
    • Znajomość rynku e-commerce, w szczególności sprzedaży na Allegro.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami marketingowymi i CRM-owymi (np. HubSpot, Mailchimp, ActiveCampaign).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na wynikach.
    • Praca na najnowszych narzędziach marketingowych oraz technologiach w aplikacji.
    • Możliwość rozwoju zawodowego: Zapewniamy szkolenia i mentoring, a także wsparcie w budowaniu Twoich kompetencji marketingowych.
    • Elastyczność pracy: Praca zdalna z możliwością spotkań w biurze, autonomiczny styl pracy bez mikrozarządzania.
    • Benefity: Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Luxmed.

    Nasz proces składa się z 3 etapów:

    1. Zadanie rekrutacyjne związane z przygotowaniem przykładowej strategii promocji dla AlleSpark
    2. Kolejny to rozmowa, która będzie trwać około 30 min.
    3. Finalna rozmowa z CEO

    Jeśli jesteś kreatywnym i doświadczonym specjalistą w dziedzinie marketingu SaaS i chcesz przyczynić się do sukcesu dynamicznie rozwijającego się projektu, aplikuj teraz!

    1 818 - 3 376 USD

    B2B