• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaMłodszy asystent/ Młodsza asystentka ds. administracji - Recepcja
    Młodszy asystent/ Młodsza asystentka ds. administracji - Recepcja
    new
    Praca biurowa
    PKF Polska

    PKF Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    PKF Polska jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Nasze linie biznesowe PKF rozwijamy w dziewięciu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Lublinie oraz Zielonej Górze.

    Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi, jest zorganizowana i potrafi tworzyć miłą atmosferę, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Do naszego biura w Warszawie poszukujemy energicznej i uśmiechniętej osoby, która zaopiekuje się naszą recepcją.

    Zakres zadań:

    • obsługa recepcji,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej,
    • zarządzanie i ewidencja korespondencją firmową i wysyłkami,
    • zapewnienie płynnego przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie,
    • obsługa spotkań w siedzibie firmy,
    • realizacja zakupów i zamówień biurowych,
    • rozpisywanie faktur administracyjnych,
    • archiwizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi/wewnętrznymi przepisami,
    • inne zlecone prace asystenckie w biurze.

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów wyższych,
    • dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • komunikatywność, otwartość, kultura osobista,
    • umiejętność zarządzania czasem, organizacji pracy.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, poznania nowych ludzi
    • dofinansowanie do karty multisport
    • prywatna opieka medyczna
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
    • dostęp do platformy etutor
    • ciekawe szkolenia, webbinary
    • premie za polecenia pracownicze
    • spotkania integracyjne, konkursy, eventy.