• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoPracownik techniczny
    Pracownik techniczny
    new
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty.

    Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Pracownik techniczny

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba.

    Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez dział techniczny,
    • Przeprowadzanie napraw, konserwacji i remontów budynku hotelowego,
    • Przeprowadzanie obsługi, konserwacji i remontów urządzeń hotelowych,
    • Ścisła współpraca z innymi działami i bieżące reagowanie na ich potrzeby w sprawie zgłaszanych usterek.

    Oczekiwania:

    • Znajomość zagadnień związanych z elektryką i hydrauliką,
    • Znajomość urządzeń klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie techniczne,
    • Uprawnienia SEP G1 do 1kV.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
    • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
    • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
    • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
    • Program Poleceń Pracowniczych,
    • Program MultiLife,
    • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Posiłki pracownicze,
    • Paczki świąteczne,
    • Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.