• Wszystkie ofertyŁódźInneSpecjalista ds. Utrzymania Relacji
    Specjalista ds. Utrzymania Relacji
    Inne
    Polenergia Fotowoltaika

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Stały, posprzedażowy kontakt z klientami firmy
    • Przeprowadzanie ankiet satysfakcji z procesów sprzedaży i obsługi klientów firmy
    • Praca nad rozwojem programu lojalnościowego firmy
    • Umawianie potencjalnych klientów na spotkania z doradcami, którzy wyrazili chęć udziału w programie lojalnościowym

    Wymagania:

    • Obsługa klienta (w szerokim ujęciu), minimum 3 miesiące
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy:

    • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz premią
    • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel :)
    • Na swojego Managera zawsze możesz liczyć
    • Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia i mądre zarządzanie ludźmi
    • Pracę w stałych godzinach w biurze
    • Możliwość rozwoju w najbardziej “gorącej” branży, stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku