• Wszystkie ofertyLegionowoPMStarszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu
    Starszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu
    PM
    Polski Standard Płatności Sp z o.o.

    Legionowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Jira

    Confluence

    język angielski

    Mile widziane

    Splunk

    SoapUI

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Współtworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
    • Aktywny udział w tworzeniu i rozwijaniu produktów w obszarze przelewów na telefon, płatności zbliżeniowych lub rozwój płatności BLIK w e-commerce
    • Koordynowanie współpracy z partnerami biznesowymi
    • Aktywny udział w pracach projektowych
    • Bieżąca współpraca z innymi Departamentami w ramach organizacji
    • Analiza danych oraz wprowadzanie na ich podstawie działań naprawczych

    Nasze wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w bankowości mobilnej lub płatnościach e-commerce
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2/C1)
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
    • Umiejętność pracy z danymi
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
    • Dobra znajomość Jira i Confluence
    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    • Doświadczenie we wdrażaniu produktów BLIK w instytucjach bankowych lub płatniczych
    • Doświadczenie w koordynowaniu prac nad zarządzeniem i rozwojem złożonej dokumentacji technicznej
    • Umiejętność pracy w Splunk
    • Umiejętność pracy z projektami SoapUI
    • Znajomość metodologii zarządzania projektami

    To oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
    • możliwość pracy hybrydowej,
    • realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
    • duży entuzjazm, zaangażowanie i otwartość od naszego zespołu – my naprawdę lubimy ze sobą pracować.