• Wszystkie ofertyOtwockMarketingPublic RelationsSenior PR & Communications Consultant
    Senior PR & Communications Consultant
    new
    Marketing
    PR Calling

    PR Calling

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobry warsztat pisarski

    dobra organizacja pracy

    znajomość mediów tech

    PR/public relations

    znajomość mediów b2b

    Opis stanowiska

    PR Calling to agencja PR, która współpracuje z firmami będącymi liderami technologicznymi, budując ich wizerunek jako ekspertów w swojej branży.

    Pomagamy naszym klientom w sprawnym uwalnianiu ich eksperckiej wiedzy, we właściwym prezentowaniu (pozycjonowaniu) jej w mediach ogólnopolskich, specjalistycznych i społecznościowych oraz skutecznym dotarciu do kluczowych odbiorców.

    W ciągu kilkunastu lat działania PR Calling budowaliśmy ekspercki wizerunek takich liderów technologicznych jak: Allegro, PayU, iTaxi, Audioteka, Mindshare, PayPo, PayTel, Billennium i Morizon, a także Lendi, Flying Bisons, SmartLunch czy Talent Place.

    Nie byłoby to możliwe, gdyby nie specjalistyczna wiedza naszych konsultantów poparta praktyką w określonych segmentach rynku i działanie w oparciu o unikalne procesy.

    Chcesz do nas dołączyć?

    Stanowisko: Senior PR & Communications Consultant

    Twoje zadania:

    • prowadzenie projektów komunikacyjnych dla klientów z branży technologicznej
    • tworzenie koncepcji kreatywnych, rozwój klientów, rekomendacja dodatkowych narzędzi i aktywności
    • udział w warsztatach strategicznych z klientami oraz spotkaniach wewnętrznych
    • udział w rozwoju know - how agencji, rozwijanie relacji z mediami i partnerami
    • udział w projektach new-bizowych
    • ścisła współpraca z Head of PR

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli wyróżnia Cię:

    • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w PR w sektorze nowych technologii
    • znajomość mediów technologicznych oraz biznesowych oraz dobre relacje z kluczowymi dziennikarzami redakcji tech / IT (praktyczna, nie teoretyczna!)
    • dobra orientacja w trendach i nowinkach branżowych
    • doskonały know-how z zakresu narzędzi PR
    • kompleksowe podejście do prowadzonych projektów, tzw. big picture realizowanych działań

    Cenimy zaangażowanie, motywację, postawę "can-do". Bardzo ważny jest dla nas także warsztat pisarski, umiejętność logicznego i sprawnego wyrażania myśli, a resztę... Ci pokażemy :)

    Gwarantujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B, premie uznaniowe
    • dobrą atmosferę pracy i lubiący się zespół - imprezy integracyjne, świętowanie urodzin, sukcesów i inne inicjatywy sprzyjające budowaniu relacji
    • dobrze ułożone procesy wewnętrzne
    • pracę ze świetnymi klientami, u których czujesz się jak część zespołu
    • mnóstwo ciekawych zadań, możliwość realizacji własnych pomysłów
    • pracę na nowoczesnych narzędziach, m.in Slack, Dropbox, Google Suite
    • docenienie zaangażowania i chęci rozwoju
    • dużo motywacji do aktywności sportowych :)
    • udział w szkoleniach i eventach
    • dofinansowaną w 100% opiekę medyczną
    • dofinansowanie w 50% karty MultiSport
    • narzędzia pracy: MacBook Air
    • pracę w modelu hybrydowym (praca w biurze w pon, wtorek i środę; czwartek i piątek zdalnie)
    • workation w okresie wakacji, a także dłuższych weekendów czy świąt