• Wszystkie ofertyWrocławHoReCaGastronomiaSommelier Cygarowy - Doradca Klienta - Old Havana
    Sommelier Cygarowy - Doradca Klienta - Old Havana
    HoReCa
    Premium Cigars Sp. z o. o.

    Wrocław
    1 167 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    hospitality

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    Miksologia

    Alkoholoznawstwo

    Opis stanowiska

    Old Havana Cigar Lounge to sklep cygarowy wraz ze strefą degustacyjną. Sprzedajemy cygara klasy premium oraz obsługujemy gości chcących skosztować ich na miejscu. Posiadamy także rozbudowany bar, ofertę win, koktajli oraz innych napojów.

    Posiadamy największe portfolio cygar kubańskich na Dolnym Śląsku, ponieważ jako lokal należymy do firmy Premium Cigars - dystrybutora cygar kubańskich w Polsce działającego na rynku od 19 lat.

    Naszych gości obsługujemy od początku do końca kompleksowo i na najwyższym poziomie, tak aby mogli do nas wrócić. Nasze doradztwo polega na wybraniu cygar oraz alkoholu zgodnie z preferencjami gości i klientów.

    Oczywiście nie oczekujemy, że przyjdą do nas osoby znające się na cygarach, bo dobrze wiemy, że jest to niszowe hobby. Zapewniamy cały pakiet wiedzy cygarowej oraz alkoholowej.

    Pensja składa się z dwóch części - podstawy godzinowej oraz premii uzależnionej od wyników lokalu. Premia stanowi dużą część wypłaty.

    Obecnie szukamy doradcy klienta pracującego w zakresie 100-140 godzin miesięcznie.

    Co gwarantujemy?

    -Szkolenia produktowe

    -Zniżki pracownicze

    -Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

    -Dopłatę do multisporta

    -Odzież pracowniczą

    Czego wymagamy?

    -Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

    -Kultury osobistej i wysokiego poziomu obsługi klienta

    -Doświadczenia w gastronomii

    Co jest mile widziane?

    -Zainteresowanie cygarami

    -Zainteresowanie alkoholami degustacyjnymi

    -Zainteresowanie miksologią

    1 167 - 1 556 USD