• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaPraca dla Lekarza Internisty/Geriatry/Neurologa Białołęka
    Praca dla Lekarza Internisty/Geriatry/Neurologa Białołęka
    new
    Zdrowie
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    lekarz

    internista

    neurolog

    geriatra

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    PILNIE Praca dla lekarza 2-3 razy/ tydz - internista, geriatra, chirurg, rodzinny, neurolog, - Warszawa BIałokęka, pilnie od października. Klient ProworkPL MED, nowoczesny ośrodek opieki senioralnej poszukuje lekarza ok 60 godzin miesięcznie/ do ustalenia. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

    ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko lekarz do stałej współpracy i konsultacji pacjentów, rezydentów prywatnego ośrodka opieki senioralnej w Warszawie Białołęka. Konsultacje ok 60 godzin miesięcznie - grafik/ dni konsultacji elastycznie do ustalenia z lekarzem. Pracodawca - nowoczesna placówka opieki dla seniorów o wysokim standardzie usług. Rozpoczęcie pracy pilnie od pażdziernika 2024. Atrakcyjne warunki współpracy - b2b lub  umowa o pracę/ cywilnoprawna/ dowolnie.

    Wymagania

    Wykształcenie medyczne i pwz

    Specjalizacja (lub w trakcie) lekarz internista, geriatra, rodzinny, chirurg, neurolog / podobne

    Gotowość do stałej współpracy i rozpoczęcia pracy od pażdziernika 2024 lub późniejszy termin do uzgodnienia.

    Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

    Warunki

    Umowa b2b/ inna forma do ustalenia

    Konsultacje medyczne ok 60 godz./ miesiąc/ grafik do ustalenia indywidualnie zgodnie z preferencjami lekarza

    Wynagrodzenie stawki rynkowe do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą

    Procedura rekrutacyjna

    W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz Internista/ inne specjalizacje zarejestruj się z Proworkpl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2024 dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

    O firmie

    Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Proworkpl MED, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.