• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    przestrzeń

    przestrzeń

    2 334 - 2 723 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 945 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    samodzielność

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Projektujemy biznes. marki. idee. Pracujemy multidyscyplinarnie, by na potrzeby biznesu patrzeć szeroko. Do każdego zadania dopieramy zespół złożony z ekspertów z różnych dziedzin oraz najbardziej efektywne i stymulujące metody pracy.

    Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Social Media Manager.

    • Uczestniczyłeś/aś w tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
    • Brałeś/aś udział w pracach kreatywnych, wymyślaniu i tworzeniu treści oraz aktywacji,
    • Znasz formaty social mediowe i pracę na mediaplanach paid & display,
    • Masz doświadczenie w tworzeniu planów komunikacji marek, planowaniu i publikowaniu treści,
    • Odpowiadałeś/aś za analitykę profili klientów i raportowanie wyników,
    • Realizowałeś/aś współprace z influencerami,
    • Zależy Ci na zrozumieniu potrzeb klienta i byciu dla niego partnerem dbającym o rozwój jego biznesu,
    • Umiesz szukać rozwiązań i odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy,
    • Cechuje Cię duża samodzielność i orientacja na szukanie rozwiązań,
    • Potrafisz zarządzać czasem swoich i innych,
    • Komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem,
    • Spędziłeś/aś na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata.

    Co chcemy razem zrobić?

    • Wspólnie tworzyć kampanie dla dużych polskich i międzynarodowych klientów,
    • Wymyślać i projektować działania, które łączą walory kreatywne z celną strategią,
    • Udowodnić, że kompaktowa polska agencja może skutecznie rywalizować z dużymi sieciówkami,
    • Sprawić, by członkowie naszego zespołu zawsze mieli motywację do działania i ciekawe cele do osiągnięcia,
    • Co jakiś czas zrelaksować się w agencyjnym ogródku przy malowniczej ul. Filtrowej.

    Co oferujemy?

    • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
    • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
    • Obsługę dużych marek i wyznaczanie nowych ciekawych wyzwań,
    • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku,
    • Opiekę medyczną,
    • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)
    2 334 - 2 723 USD

    B2B

    1 945 - 2 334 USD