• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    new
    Marketing
    Baselinker

    Baselinker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    W BaseLinker tworzymy i doskonalimy platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce przewagę nad konkurencją poprzez pełną integrację systemów, automatyzację i optymalizację procesów we wszystkich kanałach sprzedaży.

    Do tej pory udało nam się wykonać ponad tysiąc integracji (m.in. Amazon, Allegro, eBay, Etsy, Shopify, WooCommerce, UPS, DHL), a naszymi klientami są największe organizacje e-commerce.

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Specialist, która wesprze nas w budowaniu silnej obecności w mediach społecznościowych, angażując naszą społeczność i promując nasze usługi.

    Zakres zadań

    • opracowywanie strategii social media zgodnych z celami marketingowymi firmy
    • planowanie, tworzenie i publikowanie angażujących treści na różnych platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i inne
    • monitorowanie i analiza wyników działań w mediach społecznościowych oraz dostarczanie raportów dotyczących skuteczności kampanii
    • współpraca z zespołem marketingowym i innymi działami w celu tworzenia spójnych i efektywnych kampanii
    • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami poprzez aktywność na platformach społecznościowych jak również współpraca z influencerami
    • zarządzanie kryzysowe - monitorowanie opinii o marce i moderacja treści
    • obserwacja trendów w mediach społecznościowych i proponowanie działań w celu zwiększenia widoczności marki

    Oczekiwania

    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, związane z efektywnym prowadzeniem profili w mediach społecznościowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
    • preferowana znajomość branży e-commerce
    • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, Facebook Insights)
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • kreatywność oraz znajomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem BaseLinker - to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
    • dajemy możliwości rozwoju, Ty zdecydujesz jak z niej skorzystasz
    • dołączenie do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • stawiamy na samodzielność
    • pracujemy w międzynarodowych zespołach - wymieniamy się wiedzą i umiejętnościami
    • pracujemy zdalnie - ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub w Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet szkoleniowy - Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • karta Multisport, platforma Mindgram oraz opieka medyczna Luxmed to u nas podstawa :)