• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Senior Account Executive (FMCG, retail)
    PR Senior Account Executive (FMCG, retail)
    new
    Marketing
    Publicis Consultants

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego należącą do Publicis Groupe - jednej z największych na świecie sieci komunikacyjnych. Zapewniamy strategiczne i kompleksowe doradztwo Public Relations. Specjalizujemy się w zakresie PR korporacyjnego i produktowego. Prowadzimy także kampanie CSR oraz realizujemy Zintegrowane Kampanie Komunikacyjne oferując przy tym pełne spektrum narzędzi z obszaru PR i e-PR. Doradzamy naszym klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację, jak również wspieramy ich w zarządzaniu kryzysowym.

    Naszą misją jest budowanie silnych marek oraz długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i skutecznej komunikacji. Publicis Consultants posiada szerokie doświadczenie komunikacyjne odpowiadając za komunikację znanych światowych marek, jak również na co dzień doradzając przedstawicielom podmiotów różnych sektorów gospodarczych - zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Agencja znajduje się w rankingu największych agencji PR prowadzonym przez Związek Firm Public Relations i plasuje się w Top 15. Dzięki pełnemu wdrożeniu modelu Power of One, Publicis Groupe w Polsce stał się zintegrowaną i spójną wewnętrznie platformą, dającą naszym pracownikom dostęp do wiedzy i innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych, a klientom do usług, kompetencji i talentów wspierających ich biznes.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • prowadzenie działań PR, a w tym wsparcie komunikacji korporacyjnej dla klientów z branży retail, FMCG;
    • obsługa biura prasowego;
    • tworzenie tekstów i materiałów prasowych oraz materiałów na social media (m.in. LinkedIn, Twitter);
    • bieżące kontakty z mediami branżowymi, biznesowymi, gospodarczymi i ogólnoinformacyjnymi;
    • pozycjonowanie eksperckie;
    • monitoring mediów (IMM);
    • przygotowywanie raportów medialnych.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • 2-3 lata doświadczenia w zakresie komunikacji (dziennikarstwo/PR/marketing);
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
    • umiejętność tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
    • znajomość mediów i umiejętność budowania relacji z nimi;
    • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
    • nastawienie na pracę zespołową, rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu;
    • nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży FMCG i retail będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • Pracę hybrydową
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.