• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media & Content Specialist
    Social Media & Content Specialist
    Marketing
    Publicis Worldwide

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    social media
    Angielski

    Opis stanowiska

    W Publicis Worldwide wierzymy w CIEKAWOŚĆ. To właśnie dzięki niej osiągamy sukcesy w rozwiązywaniu biznesowych wyzwań naszych Klientów i to ona sprawia, że potrafimy zaproponować skuteczne rozwiązania, bez względu na to, czy tworzymy platformę komunikacyjną, kampanię digitalową, aktywację, czy aplikację. Jesteśmy jedną z największych, najbardziej innowacyjnych i najczęściej nagradzanych agencji reklamowych w Polsce.

    Należymy do Publicis Groupe, globalnej sieci agencji specjalizujących się w komunikacji marketingowej, digitalu, mediach, technologii i AI.

    Naszymi klientami są m.in.: Renault, Nestlé Polska, Paul Hartmann, Sanofi-Aventis, BNP Paribas Bank Polska, L’Oréal Polska, Procter & Gamble/PGH, Animex, Maspex, Mondelez, Pru.

    Dołącz do nas i odkryj moc ciekawości!

    Ciekawi Cię jak będzie wyglądała Twoja praca?

    • Zaplanujesz i poprowadzisz komunikację marek w Social Media (Facebook / Instagram, TikTok, Pinterest, Youtube, Twitter) ze wsparciem przełożonego;
    • Zaplanujesz harmonogram komunikacji w oparciu o realizowaną strategię;
    • Zarządzisz dystrybucją treści w kanałach mediów społecznościowych;
    • Będziesz współtworzyć innowacyjne treści we współpracy z działami Kreacji, Content i Designu (w oparciu o znajomość formatów Social Media) i współpracował z działem obsługi klienta, mediów i produkcji;
    • Zajmiesz się raportowaniem i analizą działań marek w Social Media;
    • Będziesz monitorować trendy oraz marki konkurencyjne w Social Media.

    Nas ciekawi czy masz:

    • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub w innej pracy w obszarze Social Media;
    • Chęci do rozwoju i współtworzenia innowacyjnych działań w obszarze Social Media
    • Znajomość trendów i pasji do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, Pinterest, Twitter);
    • Umiejętność kreatywnego myślenia;
    • Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków na podstawie danych i zwracania uwagi na szczegóły;
    • Umiejętności budowania relacji i zarządzania czasem,
    • Dobrą znajomość języka angielskiego;
    • Biegłą znajomość języka polskiego.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w planowaniu i realizacji działań w Social Media oraz w moderacji;
    • Umiejętność tworzenia krótkich treści postów, również po angielsku;
    • Doświadczenie we współpracy z influencerami i procesem ich briefowania, oraz researchu;
    • Zamiłowanie do motoryzacji, lub wcześniejsze doświadczenie w tym obszarze.

    Co oferujemy:

    • Pracę hybrydową. Miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale 2 dni w tygodniu możesz pracować zdalnie;
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą")
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.