• Wszystkie ofertyTuchomLogistykaKurierKurier DHL oddział Tuchom rejon RUMIA
    Kurier DHL oddział Tuchom rejon RUMIA
    Logistyka
    PW TRANSPORT PAWEŁ WENZEL

    Tuchom
    1 296 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    elastyczność

    praca w grupie

    priorytetyzacja

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Witam, poszukuje młodej, energicznej osoby na stanowisko kierowca - kurier. Wymagania nie są wielkie : )

    • prawo jazdy kat. B,
    • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
    • bycie gotowym na nowe wyzwania dnia codziennego,
    • chęci oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • podstawowego doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego,
    • Praca, którą oferuję polega na:

    - codziennej obsłudze przesyłek na magazynie firmy DHL, który znajduję się w miejscowości TUCHOM tj. proces poranny oraz popołudniowy

    • dostarczaniu i odbieraniu przesyłek kurierskich na swojej stałej trasie na terenie RUMII,
    • terminowym rozliczaniu się z dokumentów zwrotnych oraz gotówki,
    • rzetelnym wykonywaniu wszystkich zleconych zadań,
    • dbanie o powierzony sprzęt tj. skaner, samochód itp...

    Praca od poniedziałku do piątku + jedna sobota pracująca mniej więcej raz na trzy - cztery miesiące. Zaczynamy od godz. 7:30, a kończymy jak zrealizujemy wszystkie doręczenia i zbiory.

    Ze swojej strony gwarantuje wszystko co niezbędne do wykonywania pracy tj. szkolenie, samochód, strój kurierski itd., wynagrodzenie na czas, stabilne zatrudnienie oraz swobodną atmosferę w młodym zgranym zespole.

    Wynagrodzenie to przedział 5000 - 6000zł netto (na rękę),

    Czekam na Ciebie pod nr telefonu: 690364724. Paweł. - jeżeli nie odbieram to proszę o SMS. Oddzwonię na pewno!

    PS: Znajomość topografii RUMII będzie dodatkowym atutem jednak nie jest to wymagane.

    1 296 - 1 556 USD