• Oferty
  • Wszystkie ofertyOtrębusyHoReCaGastronomiaKelner
    Kelner
    new
    HoReCa
    PZLPiT "Mazowsze" im. T. Sygietyńskiego

    Kelner

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    multitasking

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa gości w restauracji, przyjmowanie zamówień i dostarczanie potraw;
    • doradzanie klientom w wyborze dań i napojów;
    • przygotowywanie i serwowanie napojów;
    • obsługa kasy i rozliczanie się z klientami;
    • sprzątanie i utrzymywanie porządku w lokalu;
    • wykonywanie prostych prac pomocniczych w kuchni;
    • dbanie o odpowiednią aranżację stołów i wystrój lokalu;
    • utrzymywanie czystości i porządku w barze;
    • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta;
    • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w obsłudze klienta w branży gastronomicznej;
    • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu;
    • znajomość podstawowych zasad bhp i higieny pracy;
    • komunikatywności i pozytywnego podejścia do klienta;
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta;
    • znajomość języków obcych (mile widziane);
    • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i urządzeń barmańskich.

    To oferujemy

    • pracę wolną od rutyny;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • miłą atmosferę w pracy.