• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaAutomatykaMechanik Produkcji
    Mechanik Produkcji
    Inżynieria
    Rawlplug S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Schematy techniczne

    Opis stanowiska

    Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

    • Masz umowę o pracę.
    • Masz pewność zatrudnienia.
    • Masz komfort pracy.
    • Masz opiekę medyczną.
    • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
    • Jesteś doceniany.
    • Dostajesz premie za wyniki.
    • Masz dofinansowany urlop.
    • Otrzymujesz upominki świąteczne.
    • Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
    • Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
    • Przebierasz się w wygodnej szatni.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • pracę w dynamicznym środowisku gwarantującą ciekawe wyzwania;
    • stanowisko o dużym zakresie samodzielności;
    • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
    • przyjazną atmosferę;
    • dofinansowanie do posiłków, opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

    Obowiązki

    • przezbrajanie i wymiana form wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym;
    • monitorowanie i korygowanie parametrów procesu;
    • uruchamianie maszyn wtryskowych;
    • rozwiązywanie problemów technicznych;
    • usuwanie drobnych awarii maszyn, urządzeń oraz wyposażenia działu produkcji,
    • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, form wtryskowych i urządzeń zgodnie z przygotowanym harmonogramem;
    • bieżąca kontrola stanu technicznego, maszyn i urządzeń;
    • samodzielne diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyn;
    • zgłaszanie większych usterek do Działu Utrzymania Ruchu;
    • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń;
    • aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających.

    Wymagania

    • wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe);
    • mile widziane doświadczenie w branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych jako Ustawiacz, Narzędziowiec, Technik/Mechanik Utrzymania Ruchu;
    • umiejętność czytania schematów technicznych;
    • umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji;
    • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności;
    • dążenie do realizacji celów i konsekwencja w działaniu;
    • innowacyjność i otwartość na zmiany.