• Wszystkie ofertyWrocławInneOperator Urządzeń Automatycznego Montażu - Pakowacz
    Operator Urządzeń Automatycznego Montażu - Pakowacz
    Inne
    Rawlplug S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    procesy produkcyjne

    Opis stanowiska

    Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

    • Masz umowę o pracę.
    • Masz pewność zatrudnienia.
    • Masz komfort pracy.
    • Masz opiekę medyczną.
    • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
    • Jesteś doceniany.
    • Dostajesz premie za wyniki.
    • Masz dofinansowany urlop.
    • Otrzymujesz upominki świąteczne.
    • Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
    • Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
    • Przebierasz się w wygodnej szatni.

    Oferujemy

    • umowę o pracę na pełen etat;
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
    • zatrudnienie w stabilnej i dużej organizacji;
    • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
    • bezpieczne środowisko pracy;
    • dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
    • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych - piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

    Obowiązki

    • pakowanie elementów oraz wzrokowa kontrola wyrobów gotowych, ocena jakości i specyfikacji produktu;
    • sprawdzanie i dokonywanie oceny jakościowej wykonywanych przez siebie zadań (samokontrola);
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej na stanowisku pracy;
    • dbałość o powierzone narzędzia, materiały produkcyjne oraz ich racjonalne wykorzystanie;
    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;
    • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych.

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie/zawodowe;
    • mile doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość procesów produkcyjnych oraz budowy maszyn i urządzeń;
    • odpowiedzialność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • nastawienie na pracę zespołową;
    • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.