• Wszystkie ofertyLublinMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. contentu marketingowego
    Specjalista ds. contentu marketingowego
    new
    Marketing
    REDATS Sp. z o.o.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    copywriting

    dobra organizacja pracy

    SEO

    marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    REDATS sp. z o.o. to ponad 4000 produktów, dostępnych w 53 krajach na całym świecie. Rewolucyjne podejście do prowadzenia biznesu sprawia, że od 18 lat jesteśmy liderem e-commerce w branży wyposażenia warsztatów i wulkanizacji, a nasze produkty zna praktycznie każdy mechanik i wulkanizator w Polsce! Sprawdź nasze produkty http://sklep.redats.pl/

    Kochasz pisać? Słowa spod Twoich palców wylatują z prędkością Ferrari, a Ty wiesz jak stworzyć tekst który pokochają nie tylko klienci, ale i roboty Google? A może przy okazji jeszcze kręci Cię motoryzacja? Nie szukaj dalej, bo to oferta dla Ciebie!

    Jako Content Creator w REDATS będziesz odpowiadać za całe słowo pisane publikowane w kanałach sprzedażowych i społecznościowych naszej marki. Twoim celem będzie zwiększenie świadomości naszej marki

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie interesujących treści (opisy produktowe, artykuły blogowe, teksty do newsletterów, social mediów i inne) nt. produktów do warsztatu i wulkanizacji - spokojnie, dane techniczne do opisów dostaniesz.
    • Aktywne uczestniczenie w najfajniejszych burzach mózgu po tej stronie Wisły!
    • Wymyślanie i implementowanie działań, które zwiększą zaangażowanie odbiorców i dotarcie Twoich treści.
    • Badanie trendów i rynku, celem dopasowania treści do oczekiwań odbiorców.

    Nasze wymagania

    • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu treści.
    • Umiejętność tworzenia treści, które angażują odbiorcę i nie zawierają literówek.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1.
    • Nie obawiasz się AI, tylko aktywnie go używasz do tworzenia jeszcze lepszych treści.
    • Jesteś osobą terminową i samodzielną.

    Mile widziane

    • Wiesz czym są nagłówki H1 i nie zawahasz się ich użyć.
    • Jarasz się motoryzacją.

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Wsparcie 7-osobowego zespołu - Ty skupiasz się na tekstach, wspiera Cię m.in. 2 grafików, specjalista ds. social media, a nawet agencja SEO.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (średni czas zatrudnienia w naszej Firmie to 4 lata!).
    • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym).
    • Wszystkie niezbędne i zbędne narzędzia pracy.
    • Możliwość stałego rozwoju.
    • Wygodny dojazd do pracy (biuro jest 15 km od Lublina w miejscowości Jabłonna Majątek 12, więc korki są w drugą stronę :).