• Oferty
  • Wszystkie ofertyOławaInneSpecjalista ds. zakupów
    Specjalista ds. zakupów
    Inne
    REKORD HALE NAMIOTOWE Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    ERP

    Zakupy

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    OPIS

    Firma REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Godziny pracy 08:00 – 16:00 [praca stacjonarna]

    OBOWIĄZKI:

    • pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców;
    • zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały;
    • tworzenie zamówień systemowych;
    • współpraca z magazynem w celu weryfikacji zapotrzebowań;
    • opisywanie faktur i przekazywanie ich do działu księgowości;
    • negocjacja warunków z kontrahentami;
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
    • współpraca z innymi działami w firmie, takimi jak produkcja, logistyka, sprzedaż, aby zapewnić optymalne działanie procesu zaopatrzenia;
    • nadzór nad dokumentacją zakupową.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – MILE WIDZIANY;
    • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
    • doświadczenie w pracy z systemem ERP;
    • zdolność do samodzielnej analizy danych i wyciągania wniosków;
    • terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty;
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność;

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę;
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
    • prywatną opiekę zdrowotną;
    • pakiet ubezpieczeń;
    • platformę do nauki języków obcych;
    • dofinansowania do wypoczynku.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.