• Oferty
  • Wszystkie ofertyBiałystokHoReCaGastronomiaManager
    Manager
    HoReCa
    Restauracja Patio

    Manager

    Białystok
    1 815 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    Opis stanowiska

    Poszukiwany: Manager Gastronomii

    Miejsce pracy: Restauracja PATIO

    Lokalizacja: Białystok

    Opis stanowiska:

    Jako Manager Gastronomii będziesz odpowiedzialny za zarządzanie codziennymi operacjami naszej restauracji. Twoim zadaniem będzie zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów, nadzór nad personelem oraz dbanie o rozwój oferty gastronomicznej. Szukamy osoby z doświadczeniem, która potrafi skutecznie zarządzać zespołem, a także ma pasję do gastronomii.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem pracowników, w tym rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie personelu.
    • Nadzór nad jakością serwowanych potraw i napojów.
    • Monitorowanie poziomu satysfakcji klientów oraz rozwiązywanie bieżących problemów.
    • Zarządzanie budżetem restauracji oraz optymalizacja kosztów.
    • Współpraca z dostawcami oraz negocjowanie warunków zamówień.
    • Planowanie i organizacja eventów oraz promocji.
    • Tworzenie harmonogramów pracy oraz nadzór nad ich realizacją.
    • Zapewnienie przestrzegania standardów sanitarnych i bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej.
    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności organizacyjne.
    • Znajomość trendów w gastronomii
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach.
    • Pracę w dynamicznym zespole w renomowanej restauracji.
    • Zniżki na posiłki oraz inne benefity pracownicze.

    Jak aplikować:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: dewolajresto@gmail.com

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    1 815 - 2 334 USD