• Oferty
  • Wszystkie ofertyBiałystokInneProgram Revolucjoniści
    Program Revolucjoniści
    Inne
    Revolt Energy

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    nieszablonowość

    świeże spojrzenie

    Opis stanowiska

    Revolt Energy jest kolejną inwestycją Grupy Blachotrapez. Inwestycją, której motorem napędowym są innowacja i najnowsze technologie. Łączymy wiedzę naszych ekspertów, wieloletnie doświadczenie oraz standardy szacunku i partnerstwa, które obowiązują w całej Grupie.

    Wspieramy kreatywność, stawiamy na rozwój naszych Pracowników, bo to oni są wartością i sercem biznesu.

    Dołącz do rewolucji! Podejmij współpracę w programie ambasadorskim revolucjonisci.pl

    Masz dość schematów i szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz mieć realny wpływ na świat a przede wszystkim na swoje zarobki? Dołącz do nas i stań się częścią rewolucji!

    Revolucjonisci.pl to program dla osób, którzy chcą zmieniać świat na lepsze, pracować na swoich warunkach a przy okazji zasilić swój portfel o dodatkowy zastrzyk gotówki. Łączymy innowacyjne pomysły z zaangażowaniem i działaniem, aby tworzyć realne i pozytywne zmiany w różnych obszarach życia.

    Szukamy osób, które:

    • Są kreatywne i mają świeże spojrzenie na świat.
    • Nie boją się wyzwań i chcą działać.
    • Mają chęć do współpracy i tworzenia czegoś wspólnie.
    • Lubią pracować w nieszablonowy sposób.
    • Są zdeterminowane na osiągnięcie swojego celu finansowego.

    Oferujemy:

    • Osiągniecie wysokich zarobków, uzależnionych tylko od Ciebie.
    • Pracę na własnych warunkach, w dowolnym dla Ciebie czasie i miejscu.
    • Możliwość udziału w tworzeniu i realizacji innowacyjnych projektów.
    • Wsparcie mentorów i ekspertów.
    • Dostęp do zasobów i narzędzi potrzebnych do realizacji swoich pomysłów.
    • Szansę na poznanie inspirujących ludzi i nawiązanie wartościowych kontaktów.
    • Dodatkowe benefity o wartości 1000 - 10.000 PLN uzależnione od wyników pracy.

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, nie czekaj!

    Zostań Revolucjonistą i pomóż nam zmieniać świat!

    Dołącz do nas i razem zrewolucjonizujmy świat!