• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaMłodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obiegu dokumentów
    Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obiegu dokumentów
    Praca biurowa
    Ringier Axel Springer Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • Rejestracja dokumentów kosztowych w systemie xSuite i przekierowanie ich do osób merytorycznych, odpowiedzialnych za zakup
    • Współpraca z działem księgowym, w celu wyjaśniania niestandardowych sytuacji
    • Zakłada nowych kontrahentów w systemie CRM oraz modyfikuje dane dostawców w systemie CRM i SAP
    • Monitoring obiegu dokumentów kosztowych, likwidacja zatorów
    • Sporządzanie cyklicznych raportów z obiegu dokumentów oraz dostawców
    • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, w ramach powierzonego obszaru odpowiedzialności

    Wymagania

    • Podstawowa wiedza za zakresu przepisów księgowych
    • Podstawowa znajomość pakietu Office365
    • Komunikatywność lub łatwość nawiązywania kontaktu
    • Umiejętność współpracy z zespołem
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

    Oferujemy

    • Kafeterię benefitową NAIS
    • Kartę multisport i wyzwania sportowe
    • Ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Legendarne imprez
    • Wsparcie psychologiczne i program well-being
    • Szeroką ofertę szkoleń
    • Kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
    • Pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce
    • Nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier
    • Pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 3-4 dni w tygodniu)