• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior Project Coordinator
    Junior Project Coordinator
    new
    Marketing
    Saatchi&Saatchi

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Powstaliśmy w 1970 roku w Londynie. Dziś jesteśmy jedną z największych grup reklamowych na świecie - posiadamy 114 biur w 67 krajach i z przyjemnością zatrudniamy ponad 6500 talentów. Wykorzystujemy siłę naszych pomysłów do tworzenia bliskich i spersonalizowanych doświadczeń ludzi z markami. Mieszamy dane, media i technologię z kreatywnością, bo tylko razem mają one moc zmiany ludzkich zachowań i wpływania na sukces naszych klientów. Wierzymy, że gdy pracujemy blisko jako zespół wraz z naszymi klientami nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz team tworzymy w oparciu o talenty, które wyróżniają się swoją osobowością, etyką zawodową, kompetencjami, głodem sukcesu i ciekawością świata. Jesteśmy pasjonatami pielęgnowania najlepszych talentów, dlatego kiedy do nas dołączysz, Twoja podróż będzie Twoją ciągłą ewolucją i rozwojem. U nas każdy ma równe szanse! Sprzeciwiamy się dyskryminacji poprzez wiek, płeć, religię, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność i inne różnice. #NothingXimpossible #Saatchi&Saatchi RE-Imagine #OneTeamOneDream

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Realizacja projektów komunikacyjnych (gazetki, ulotki, POS, OOH) pod nadzorem przełożonego;
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem;
    • Monitorowanie konkurencji klientów;
    • Wsparcie zespołu w utrzymaniu jakości prowadzonych projektów i dotrzymania terminów realizowanych zadań;
    • Wsparcie zespołu w przygotowaniu prezentacji dla klienta;
    • Ścisła współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, produkcji.

    Czego oczekujemy?

    • Zainteresowania marketingiem i chęci rozpoczęcia kariery zawodowej w agencji reklamowej;
    • Odpowiedzialności za powierzone zadania;
    • Dbałości o szczegóły, zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • Zdolności komunikacyjne;
    • Zdolności analitycznego myślenia;
    • Pozytywnego nastawienia
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

    Co oferujemy:

    • Pracę hybrydową
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.