• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaLogistykaSpecjalista ds. zakupów z j.angielskim (branża kosmetyczna)
    Specjalista ds. zakupów z j.angielskim (branża kosmetyczna)
    Logistyka
    SALES HR

    SALES HR

    1 815 - 2 204 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Zakupy

    język angielski

    buyer

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w branży kosmetycznej

    Zakres obowiązków

    • pozyskiwanie i wyszukiwanie dostawców, utrzymywanie relacji z tymi którzy już nimi są
    • składanie i realizacja zamówień zakupowych oraz zapewnienie ciągłości dostaw
    • monitorowanie dostaw oraz sprawdzanie dokumentów, wystawianie dokumentów
    • kontrola i weryfikacja obowiązujących cen zakupu, porównywanie i negocjacja cen
    • współpraca z innymi działami w zakresie procesu realizacji

    Poszukiwane kompetencje

    • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku zakupowym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
    • inicjatywa i podpowiadanie tematów które wpłyną na rozwój firmy
    • bardzo dobry "drive" do pracy na samodzielnym stanowisku i otwartość na wsparcie innych działów
    • dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe, umowa o pracę, między 7 000 a 8 500 PLN w zalezności od doświadczenia
    • pracę w formie hybrydowej (1-2 razy w tygodniu w biurze), reszta w formie zdalnej
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • komfortowe warunki w firmie o stabilnej pozycji na rynku która bardzo mocno się rozwija
    • samodzielne, bardzo ciekawe stanowisko

    1 815 - 2 204 USD