• Oferty
  • Wszystkie ofertyBrodnicaHoReCaGastronomiaSzef Kuchni
    Szef Kuchni
    HoReCa
    SALES HR

    Szef Kuchni

    SALES HR

    Brodnica
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie kuchnią

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest centrum hotelowo restauracyjne.

    Szukamy osoby na stanowisko

    Szef Kuchni

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie zespołem kucharek (kilka osób) i planowanie ich pracy
    • Koordynacja pracy kuchni, dbanie o płynność i efektywność procesów
    • Przygotowywanie menu i dbanie o jego aktualność, z uwzględnieniem sezonowości i dostępności składników
    • Kontrola jakości dań i estetyki ich podania
    • Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień
    • Przestrzeganie standardów sanitarnych i higienicznych w kuchni
    • Szkolenie i rozwijanie umiejętności członków zespołu

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni, preferowane w restauracji z kuchnią polską minimum 2 lata
    • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy - warunek konieczny
    • Kreatywność w tworzeniu i aktualizowaniu menu
    • Znajomość nowoczesnych technik kulinarnych i trendów gastronomicznych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
    • Gotowość do pracy w weekendy

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe - do ustalenia, otwartość na oczekiwania finansowe
    • bardzo dużą samodzielność w odwiedzanym kompleksie
    • możliwość wdrożenia własnych standardów