• Wszystkie ofertyWarszawaConsultingJunior Customer Success Specialist
    Junior Customer Success Specialist
    new
    Consulting
    SalesTube

    SalesTube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    SalesTube

    SalesTube

    E-commerce & MarTech connected. It combines expertise in e-commerce, technology, data, and media to build the best user experience in the world of shopping. Tech & Sales Partner of Big Tech: Google, Salesforce, Synerise, META, Shopware & more.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    digital marketing

    praca z klientem

    Mile widziane

    Google Marketing Platform

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Na tym stanowisku będziesz się zajmować:

    • Współpracą z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb biznesowych i celów marketingowych.
    • Projektowaniem i wdrażaniem strategii integracji danych z wykorzystaniem GA4 i innych narzędzi Google Marketing Platform.
    • Rozwijaniem i utrzymywaniem relacji z kluczowymi klientami.
    • Tworzeniem i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów dla klientów.
    • Monitorowaniem i optymalizacją integracji pod kątem wydajności i bezpieczeństwa.

    Co jest dla nas ważne?

    • minimum rok doświadczenia w obszarze sprzedaży technologii bądź usług digital marketingowych
    • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • orientacja na klienta i zdolność budowania relacji;
    • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętności sprzedażowe
    • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta i planowania jego rozwoju
    • skuteczne prowadzenie prezentacji przed klientem;
    • nastawienie na rozwój, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań;
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz branie odpowiedzialności za swój obszar;
    • znajomość produktów Google Marketing Platform będzie dodatkowym atutem;
    • doświadczenie w Programmatic/SEM i/lub sprzedaży technologii/usług digital będzie dodatkowym atutem.

    Co doceniają eksperci pracujący w SalesTube:

    • wsparcie przy certyfikacji z najbardziej zaawansowanych narzędzi Google,
    • współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
    • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
    • pracę hybrydową - prawdziwą i elastyczną :)
    • JUbiuro pet friendly - Twój pupil będzie się tu czuł jak u siebie,
    • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
    • platformę eTutor do nauki języka angielskiego lub niemieckiego - za free
    • nieograniczony dostęp do platformy EAP, która zadba o Twój dobrostan psychiczny,
    • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
    • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
    • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku, np. dzięki prezentacjom z cyklu Inspirujące Czwartki, opracowaniom WTFAQ i wielu innych
    • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
    • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
    • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
    • bonus dla świeżo upieczonych rodziców
    • program rozwojowy People Manager,
    • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
    • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
    • parking rowerowy, gaming room.

    • Salestube to dziś największa agencja martech & e-commerce connected w CEE. Budujemy przewagę konkurencyjną naszych Klientów, marek oraz agencji poprzez integrację kompetencji: technologicznych (reselling i wdrożenia), analitycznych, e-commerce'owych (budowa sklepów e-commerce) oraz mediowych (media digital) w ramach jednego procesu strategiczno-egzekucyjnego. Dzięki naszej ekspertyzie w obszarze mediów digital, danych i technologii, które posługują się uniwersalnym językiem liczb, Salestube obsługuje ponad 150 klientów na 30 rynkach.

    Co nas wyróżnia:

    • Martech: jesteśmy technologicznie agnostyczni. Będąc częścią naszego zespołu rozwiniesz swoją wiedzę w obszarze technologii takich jak: Google Marketing Platform, Salesforce, Tealium, Synerise i wielu innych. Będziesz miał/miała możliwość uczestniczyć w projektowaniu i budowaniu narzędzi wewnętrznych, a mamy ich już dziś ponad 30!
    • Data & analytics: integracja, modelowanie i aktywizacja w zarządzaniu efektywnością. Ponad 20-sto osobowy zespół Intelligence Division łączący kompetencje integracji, modelowania i aktywizacji danych w oparciu o platformy: Google Analytics 360, Adobe, Adform DMP, Tealium, Google Cloud, Salesforce Marketing Cloud i inne.
    • E-commerce - najsilniejsza agencja e-commerce one-stop-shop: obsługujemy 45+ marek e-commerce w obszarach: media, analityka, technologia, development. Nasi klienci wygenerowali w 2020 roku ponad 10% wartości całego rynku e-commerce w Polsce. Dołącz do jednego z największych i najbardziej doświadczonych zespół w obszarze digital marketingu w regionie!
    • One team - w Group One wspólnie stworzyliśmy unikalną kulturę i procesy, które zapewnią wymianę wiedzy i maksymalne wykorzystanie synergii naszych kompetencji we wdrażaniu pozytywnych zmian biznesowych dla marek, które z nami współpracują. To także ogromne pole dla rozwoju Twoich kompetencji.