• Wszystkie ofertyWrocławPrawoMłodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Ryzyka Rynkowego
    Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Ryzyka Rynkowego
    Prawo
    Santander Consumer Bank

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    narzędzia IT

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Monitorowanie i raportowanie ryzyka rynkowego.
    • Wsparcie w monitorowaniu, analizowaniu i implementacji wytycznych regulacyjnych w obszarze ryzyka rynkowego.
    • Udział w projektowaniu, rozwijaniu i weryfikacji  metod i narzędzi optymalizujących zarządzanie ryzykiem rynkowym.
    • Współpraca w zakresie bieżącego utrzymywania modeli ryzyka rynkowego.
    • Obsługa wewnętrznego procesu legislacyjnego w zakresie dokumentów dotyczących ryzyka rynkowego.
    • Współpraca z Grupą Santander na szczeblu lokalnym i międzynarodowym.

    Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, statystyka.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie).
    • Praktyczna znajomość narzędzi IT (Excel, SQL, VBA itp.) do efektywnej obróbki dużych zbiorów danych.
    • Wiedza na temat funkcjonowanie rynków finansowych oraz produktów i instrumentów finansowych oferowanych przez banki.

    To oferujemy

    • długofalową współpracę i różnorodne projekty
    • dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
    • dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
    • kursy języka angielskiego i innych
    • prywatną opiekę medyczną- Medicover
    • elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
    • możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
    • program Buddy- wdrożenie u nas jest super
    • program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
    • platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
    • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności wyróżnia nas
    • prosty język to nasz przyjaciel
    • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
    • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaxu

    Benefity

    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna.
    • dofinansowanie do języków obcych
    • dostęp do szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • praca hybrydowa
    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na usługi firmowe
    • integracje!
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • parking dla pracowników
    • strefa relaksu
    • kawa, herbata
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop
    • program rekomendacji
    • preferencyjne pożyczki