• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingPerformance (SEM)Team Leader Zespołu SEM
    Team Leader Zespołu SEM
    Marketing
    sembot.com

    sembot.com

    2 723 - 3 241 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    manager

    google

    SEM

    PPC

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy

    Jesteśmy firmą z branży MarTech, która działa w kilku obszarach marketingu internetowego, głównie dla ecommerce i agencji performance.

    Sembot to rozwiązanie/platforma wykorzystująca autorską technologię, która ma na celu maksymalnie zautomatyzować wszystkie czynności do realizacji skutecznych reklam internetowych, a także oferuje rozwiązania mające na celu maksymalizację efektywności i skuteczności reklam w internecie.

    Naszą misją jest zapewnienie każdemu przedsiębiorcy dostępu do dobrego marketingu internetowego w rozsądnej cenie.

    Działamy w obszarach Google Ads, Meta Ads, Microsoft Advertising, Allegro, Ceneo.

    Aktualnie pracujemy z ponad 1 000 sklepów internetowych w Europie, jednak ostrzymy sobie zęby na znacznie więcej.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Stanowisko Team Leadera SEM łączy w sobie funkcje zarządcze i operacyjne. Oprócz zarządzania zespołem, które będzie Twoim priorytetem będziesz również bezpośrednio zaangażowany w tworzenie i optymalizację kampanii dla wybranych klientów.

    Korzystamy z autorskich technologii (w tym sztucznej inteligencji) budujących konta i optymalizujących prowadzenie kampanii. Praca u nas eliminuje wiele nudnych i rutynowych czynności, które są główną bolączką osób pracujących w klasycznych agencjach marketingu internetowego.

    Szukamy Team Leadera, który jest świadomy rozwoju technologii (w tym AI), która przynosi istotne zmiany w pracy specjalisty SEM. Poszukujemy osoby, która nie obawia się tych zmian, a raczej dostrzega w nich nowe możliwości podnoszenia efektywności pracy specjalisty SEM.

    Szukamy kogoś z doświadczeniem liderskim, kto potrafi skutecznie zarządzać zespołem i motywować go do osiągania ambitnych celów.

    Co będziesz robić na tym stanowisku?

    • Będziesz zarządzać Zespołem Specjalistów SEM. Planować, monitorować i wspierać ich rozwój
    • Nadzorować i optymalizować komunikację na linii specjalista-pozostałe zespoły firmy
    • Przygotowywać audyty kont dla potencjalnych klientów
    • Wspierać zespół New Business w przygotowywaniu ofert dla nowych klientów
    • Podejmować kluczowe decyzje dot. konta klienta
    • Tworzyć raporty, analizować wyniki i podejmować decyzje w oparciu o dane, trendy, własne doświadczenie oraz cele strategiczne
    • Budować, wdrażać i ulepszać procesy w Zespole SEM
    • Prowadzić konta klientów w oparciu o technologie Sembot

    Wyślij do nas aplikację jeśli:

    • Masz minimum 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google Ads (konta e-commerce oraz usługi)
    • Swobodnie korzystasz z Google Ads, Google Analytics, Merchant Center, Microsoft Advertising
    • Potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski
    • Masz Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Potrafisz skutecznie delegować zadania i monitorować ich realizację
    • Masz doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnej atmosfery pracy
    • Chcesz się rozwijać i wychodzisz z inicjatywą

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Wynagrodzenie 10 500 - 12 500 zł netto na umowie B2B (możliwe inne formy zatrudnienia)
    • Możliwości rozwoju zawodowego, zdecydowany brak nudy i wysoką dynamikę pracy
    • Pracę w środowisku pasjonatów marketingu internetowego
    • Realny wpływ na rozwój naszego narzędzia Sembot

    Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetu sportowego

    Miejsce pracy: Rzeszów - Słowackiego 24 (wtorki i czwartki w biurze) lub współpraca w pełni zdalna

    Jeśli Ci to odpowiada i masz odpowiednie kwalifikacje to dołącz do nas!

    2 723 - 3 241 USD

    B2B