• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaConcierge /Guest Manager do grupy Sen Warsaw
    Concierge /Guest Manager do grupy Sen Warsaw
    HoReCa
    Sen Warsaw

    Sen Warsaw

    Warszawa
    2 334 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    manager

    Opis stanowiska

    Cel stanowiska:

    • Zarządzanie procesem budowania i utrzymywania relacji z gośćmi indywidualnymi SEN
    • Zarządzanie procesem rezerwacji (telefon i mail)
    • Utrzymanie na wysokim poziomie standardów relacyjnych z concierge hotelowymi

    Raportowanie:

    1. GENERAL MANAGER

    Szczegółowy zakres zadań:

    • Powitanie gości, zaprowadzenie do wyznaczonego miejsca, podanie menu. Przekazanie gości kelnerowi lub barmanowi.
    • Stałe dbanie podczas serwisu o doskonałe samopoczucie gości we współpracy z zespołem serwisowy
    • Zarządzanie systemem rezerwacji-wprowadzenie danych, wstępnych zamówień lub innych specjalnych próśb gości
    • Zbieranie informacji zwrotnych od gości
    • Przygotowywanie analiz zleconych przez General Manager, realizowanie ich w wyznaczonym terminie
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Concierge hoteli
    •  Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i marketingowych
    • Aktywne uczestniczenie w wewnętrznych spotkaniach operacyjnych,
    • Komunikowanie i zlecanie zadań innym uczestnikom organizacji w ramach wyznaczonego zakresu oraz realizacja zadań projektowych przypisanych w Asana.
    • Realizacja zadań wynikających z uzgodnionego z General Manager planem rozwoju kompetencji
    • Przekazywanie podsumowania z nocy do General Manager
    • Dostarczenie informacji o wydarzeniach i usługach klubu na miejscu do wszystkich gości

    2 334 - 3 112 USD