• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingHead of Creative Team
    Head of Creative Team
    new
    Marketing
    SKIVAK Sp. Z O.O.

    Poznań
    2 597 - 3 376 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    praca z briefem

    dobra organizacja pracy

    kreatywność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Skivak to dynamicznie rozwijająca się agencja kreatywna z strukturą na pięciu europejskich rynkach. Specjalizujemy się w tworzeniu strategii komunikacyjnych, które łączą tradycyjne media z innowacyjnymi rozwiązaniami digitalowymi. Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji, dla których kreatywność i zaangażowanie to podstawa każdej realizacji. Wierzymy w nieustanny rozwój i ambitne projekty, które stawiają przed nami nowe wyzwania.

    Kogo szukamy?

    Szukamy doświadczonego Head of Creative Team, który będzie liderem zespołu kreatywnego, inspirującym i kierującym pracą utalentowanych specjalistów. Jeśli jesteś osobą z bogatym doświadczeniem w branży kreatywnej, potrafisz łączyć strategię z wizją artystyczną i masz na koncie projekty, które zdobyły uznanie klientów oraz publiczności, to właśnie Ciebie szukamy!

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Zarządzanie zespołem kreatywnym: Kierowanie i motywowanie zespołu w tworzeniu innowacyjnych i efektywnych kampanii.
    • Tworzenie i rozwijanie koncepcji kreatywnych: Opracowywanie koncepcji kreatywnych, które odpowiadają na potrzeby klientów i są zgodne ze strategią marki.
    • Nadzór nad projektami: Koordynowanie prac od briefu po finalną realizację, dbając o jakość i spójność komunikacji.
    • Współpraca z klientami: Prezentacja koncepcji oraz udział w przetargach.
    • Monitorowanie trendów: Śledzenie najnowszych trendów w branży kreatywnej i wdrażanie ich w działania zespołu.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kreatywnym.
    • Portfolio zrealizowanych kampanii, które pokazuje umiejętność tworzenia efektywnych i innowacyjnych koncepcji.
    • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolność do motywowania i inspirowania innych.
    • Świetna znajomość narzędzi i technik komunikacji digitalowej oraz tradycyjnej.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Pracę w inspirującym, międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań.
    • Możliwość pracy hybrydowej.
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji.
    • Nowoczesne biuro w centrum Poznania.
    • Dostęp do benefitów pracowniczych w ramach kafeterii MyBenefit.
    • Dog-friendly biuro – jeśli masz psa, możesz zabrać go ze sobą do pracy!

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Prześlij nam swoje CV.
    2. Szybko się z Tobą skontaktujemy, aby ustalić szczegóły.
    3. Zaprosimy Cię na rozmowę z obecnym Head of Creative Team.
    4. Otrzymasz zadanie rekrutacyjne, które pozwoli nam lepiej poznać Twoje umiejętności.
    5. Spotkamy się na drugiej rozmowie, gdzie poznasz przyszłych współpracowników.
    6. Dołączysz do naszego zespołu!

    Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV przez Rocket Jobs. 🔥

    2 597 - 3 376 USD

    Dowolna