• Wszystkie ofertySzczecinSprzedażPraca w sklepieSprzedawca (umowa o pracę) - Szczecin Galaxy
    Sprzedawca (umowa o pracę) - Szczecin Galaxy
    Sprzedaż
    Smyk

    Smyk

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w zespole

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    SMYK jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą.

    Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

    Wciąż się rozwijamy a do tego potrzebujemy właśnie Ciebie!

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

    • Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej
    • Przygotowanie towaru do wyłożenia
    • Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie
    • Doradztwo w sprzedaży produktów odpowiadające na potrzeby Klienta

    CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy

    CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

    • Zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • Systemu premiowego opartego na wynikach sklepu
    • Opieki medycznej w Luxmed oraz dofinansowania do karty sportowej
    • Dodatków świątecznych oraz bonów dla dzieci
    • Rabatów cenowych na nasz asortyment
    • Szkoleń oraz możliwości awansu

    DO PEŁNEJ UKŁADANKI BRAKUJE NAM TYLKO CIEBIE :)