• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPMJunior Project Manager
    Junior Project Manager
    PM
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Jira

    polski

    Microsoft Project

    język angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twoje zadania:

    • opracowywanie szczegółowych planów projektu, w tym zakresu, harmonogramu, budżetu i zasobów,
    • koordynacja projektów powiązanych z bateriami (m. in. współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi),
    • ustalanie celów oraz KPIs (wskaźników kluczowych) projektu,
    • zapewnienie skutecznego zamknięcia projektu, w tym zakończenie wszystkich faz projektowych, uzyskanie akceptacji dostarczonych produktów/prac i przekazanie wyników do odpowiednich interesariuszy,
    • uczestniczenie w konferencjach branżowych, targach i wydarzeniach networkingowych.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: związane z zarządzaniem, mile widziane kursy/szkolenia związane z obszarem Project Managementu,
    • co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami,
    • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca skuteczną komunikację i współpracę z międzynarodowymi partnerami (min. B2),
    • znajomość podstawowych narzędzi zarządzania projektami (np. MS Project, Jira),
    • umiejętności analityczne i interpersonalne, w tym umiejętność skutecznego działania w dynamicznym otoczeniu i umiejętność pracy zespołowej,
    • mile widziana znajomość systemów bateryjnych i branży autobusowej.

    Co oferujemy?

    • premia gwiazdkowa- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia
    •  dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto
    • dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł
    •  ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9, praca hybrydowa
    • prywatna opieka medyczna – PZU Zdrowie
    • platforma benefitowa- sam_a decydujesz z czego korzystasz-  karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
    • nauka języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy, atrakcyjna cena, godziny otwarcia 5:30-18
    • parking dla pracowników
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • program „Mam Pomysł”