• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceBaselinker GURU & NINJA
    Baselinker GURU & NINJA
    Marketing
    SOLU

    SOLU

    1 818 - 3 116 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    data analyst
    e-commerce
    Angielski

    Mile widziane

    doradztwo
    analiza
    niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeżeli kochasz grzebać w tabelkach oraz potrafisz optymalizować procesy ecommerce + magazyn – to ta praca jest dla Ciebie ;)

    SOLU

    jest jedną z najlepszych firm w Polsce wspierającą procesy sprzedażowe oraz marketingowe na największych światowych platformach marketplace (Amazon, eBay, Allegro, Cdiscount, Kaufland, EMAG, CDON). Skutecznie zwiększamy sprzedaż naszym klientom na 11 europejskich rynkach.

    Szukamy mistrza/mistrzyni BaseLinker-a

    (Starszy Specjalista / Senior – min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą BaseLinker)

    główne obowiązki na tym stanowisku:

    • Prowadzenie i nadzorowanie projektów wdrożeniowych związanych z BaseLinker;
    • Projektowanie i optymalizacja procesów ecommerce;
    • Serwisowanie i doradztwo w zakresie BaseLinker;
    • Zarządzanie i wdrażanie procesów magazynowych u naszych klientów.

    Mile widziane umiejętności z zakresu obsługi i integracji BaseLinker z kontami marketplace, w zakresie jak poniżej:

    Zarządzanie zespołem i projektami:

    • Prowadzenie i nadzorowanie projektów e-commerce.
    • Kontrola jakości wykonywanych zadań przez zespół.
    • Wykorzystywanie narzędzi do zarządzania projektami (ClickUp).

    Wsparcie w zakresie formalności:

    • Tworzenie kont na platformach marketplace.
    • Wsparcie klienta w dopełnianiu formalności związanych ze sprzedażą na zagranicznych rynkach (LUCID, VAT).

    Audyt i utrzymanie kont:

    • Przeprowadzanie audytów istniejących kont marketplace.
    • Utrzymanie jakości konta, aby zmaksymalizować sprzedaż i uniknąć blokad.

    Implementacja katalogu i marketing:

    • Tworzenie tytułów, materiałów marketingowych, bullet points i opisów zgodnie z SEO (umiejętność wykorzystywania Helium10 w codziennej pracy).
    • Wsparcie w tworzeniu contentu graficznego e-commerce (banery, infografiki, moduły A+ i inne).
    • Umiejętność projektowania i budowania Sklepów Branowych (np. Amazon Brand Store)

    Obsługa Amazon Advertising:

    • Tworzenie indywidualnej strategii reklamowej na podstawie analizy słów kluczowych oraz konkurencji.
    • Kompleksowa obsługa Amazon Advertising.

    Analiza i współpraca:

    • Analiza rentowności sprzedaży i działań konkurencji.
    • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie przeprowadzania onboardingów
    • Analizy (m.in analiza rynku, analiza potencjały, analiza rentowności)

    Komunikacja i raportowanie:

    • Prowadzenie spotkań i efektywna komunikacja z zespołem poprzez Google Chat.
    • Samodzielne raportowanie do przełożonego oraz do klientów.

    Za Twoją pracę proponujemy:

    Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz z zaangażowaniem i osiąganymi wynikami;

    Bezkonkurencyjny system premiowy;

    Nielimitowany płatny urlop;

    Dowolne godziny pracy;

    Możliwość pracy w zespole który aspiruje do najlepszego w Polsce;

    Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku;

    Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii;

    Możliwość awansu;

    Dofinansowanie do Karty MultiSport;

    Jeżeli pomoże Ci to osiągać lepsze wyniki to zapewnimy Ci również Owocowe czwartki oraz karnet na siłownie - ;)

    Mamy biuro w Warszawie, na Marszałkowskiej 107, 15 piętro, ale dopuszczamy pracę w pełni zdalną.

    1 818 - 3 116 USD

    B2B