• Oferty
    Streetcom Poland sp. z o.o.

    Tech Lead

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Agile

    Wordpress

    doradztwo

    dobra organizacja pracy

    konsultant

    multitasking

    język angielski

    UX/UI

    Mile widziane

    CRM

    data analyst

    kreatywność

    Jira

    elastyczność

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Od 20 lat z sukcesami współpracujemy z największymi markami na rynku. Dbamy o rozwój zespołu i pozyskiwanie nowych talentów.

    Jesteśmy różnorodni, ciekawi ludzi, otwarci na nowości i zmiany.

    Jeśli nowe technologie i AI to Twoja pasja, a do tego chcesz pracować z najlepszymi światowymi markami, to szukamy właśnie Ciebie!

    Dołącz do nas na stanowisko:

    TECH LEAD

    Jakie wyzwania czekają na Ciebie?

    • Kompleksowa opieka nad systemami InStars
    • Zapewnienie ciągłego i poprawnego działania systemów
    • Zbudowanie i wdrażanie wizji rozwoju systemów z uwzględnieniem narzędzi AI
    • Wdrożenie i rozwój narzędzi AI w bieżącej działalności Agencji
    • Współpraca z partnerami w celu identyfikacji nowych potrzeb biznesowych
    • Kreowanie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o potrzeby i najlepsze trendy rynkowe w zakresie rozwiązań digitalowych
    • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT - zlecanie, nadzorowanie i odbiór prac

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Tech Lead lub podobnym stanowisku przy tworzeniu produktu
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
    • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych w celu podejmowania najkorzystniejszych decyzji
    • Znajomość dobrych praktyk projektowych i determinacja do dostarczania rozwiązań wysokiej jakości
    • Doświadczenie w tworzeniu wizji, mapy produktu oraz określanie kluczowych celów wydajności systemów
    • Umiejętność przełożenia potrzeb biznesowych na język technologii
    • Zainteresowanie i znajomość trendów technologicznych i digital
    • Biegła znajomość narzędzi AI

    Oferujemy Ci:

    • Samodzielne stanowisko dające dużą niezależność i pole do działania
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły
    • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Szansę rozwoju zawodowego w ustabilizowanej i nieustannie rozwijającej się agencji
    • Kartę sportową
    • Opiekę medyczną
    • Pracę w systemie hybrydowym
    • Biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat – Uniwersytet