• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaJunior Communication Specialist
    Junior Communication Specialist
    new
    Marketing
    Streetcom Poland sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli posiadasz status studenta/ki, na świat patrzysz z radością, zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych? Lubisz ludzi i chętnie z nimi rozmawiasz? Urodziłeś się w social mediach?

    Mamy pracę dla Ciebie!

    Młodszy specjalista ds. komunikacji z nano i mikro influencerami InStars

    Miejsce pracy: Warszawa

    NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

    · codzienny kontakt z nano i mikro influencerami InStars biorącymi udział w projektach (połączenia przychodzące i wychodzące oraz kontakt mailowy)

    · bieżące wsparcie dla influencerów

    · monitoring aktywności influencerów w social mediach

    NASZE OCZEKIWANIA:

    · znajomość pakietu MS Office

    · uśmiech i pozytywne nastawienie

    · dobra dykcja i miły ton głosu

    · zaangażowanie w wykonywaną pracę

    · umiejętność pracy z zespołem i zadawania pytań

    · znajomość social mediów

    · zainteresowanie influencer marketingiem i influencerami

    · mile widziana wiedza z zakresu telefonicznej obsługi klienta

    · status studenta

    OFERUJEMY:

    · pracę w świetnej atmosferze i fajnym zespole

    · atrakcyjne wynagrodzenie

    · ciekawe i niebanalne projekty

    · wsparcie w realizacji własnych pomysłów

    · pakiet opieki zdrowotnej

    · kartę sportową

    · możliwość awansu

    · Biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat – Uniwersytet

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z linkiem do portfolio za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując „Praca: Junior Communication Specialist”

    Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną poniżej klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez STREETCOM POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000717688, o kapitale zakładowym 8 000 zł., Regon 369491390, NIP: 525-273-97-18 (Administrator), w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego;

    Jeśli chcesz, aby Twoje dane były przetwarzane w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Streetcom Poland sp. z o.o., nie zapomnij dodać w dokumentach aplikacyjnych, treści poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez STREETCOM POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000717688, o kapitale zakładowym 8 000 zł., Regon 369491390, NIP: 525-273-97-18(Administrator) w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Streetcom Poland sp. z o.o.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” Kandydat oświadcza, że zapoznał się z poniższą informacją dotyczą zasad przetwarzania jego danych osobowych w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym w Streetcom Poland sp. z o.o.